Hayranlarına kötü haber!
28.09.2013 18:21

 

Ünlü aktör Hugh Jackman, kült rolü Wolverine ile ilgili hayranlarına kötü haber verdi. Ödüllü sanatçı, yapımcıların üzerinde çalıştığı yeni filmde rol almayabileceği sinyallerini verdi.

 

Hollywoodreporter'ın haberine göre, The Prisoners adlı filmi için 61. San Sebastian Uluslararası Film Festivali'ne gelen Jackman, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Festivalden onur ödülü alan Jackman, bu ödülün kendisine gurur verdiğini söyledi.

 

San Sebastian'da denize girdiğini ve hiç rahatsız edilmeden bisiklete bindiğini anlatan oyuncu, ''Ben erken kalkan bir insanım. Bu sahil bana Sidney'deki sahili anımsattı. Sabah 08.30 gibi kalkar ve yüzerdim, bisiklete binerdim. Zaten San Sebastian'da da yalnız kalmak isityorsanız erken kalkın'' dedi. 

 

-''10 yıldır aynı rolü oynuyorum"

 

Yaz aylarında sinemaseverlerle buluşan ve gişe rekoru kıran X-Men klonu Wolverine'in yeni filmi üzerinde yapımcıların çalıştıklarını ifade eden Jackman, süper kahramanı bir daha canlandırmayabileceğinin sinyalini verdi.

 

Jackman, ''Yapımcılar, X-Men üzerinde çalışıyor. Ancak bu rolü tekrar üstlenmek benim için zorlayıcı olabilir. Bu rolü 10 yıldır oynuyorum'' dedi.  

 

 

 

 

                               

 

 

 

Süper kahramanların zaman zaman filmlerde biraraya geldiklerini anımsatan Jackman, ''Bana hep soruyorlar, Örümcek Adam, Wolverine'i yenebilir mi? Bu, DNA'sının bir parçası. Marvel, beni ilk Örümcek Adam filmi için istemişti, ama ben geri çevirdim'' sözleriyle bugüne kadar hiç açıklamadığı bir konuyu da aktardı.