TV'de Bu Akşam
28.09.2013 15:40

20:00
Arka Sokaklar
KANAL D

Leyla ile Muzo’nun doğumgünü partisi için gittikleri gece kulübünde, bağımlı genç bir kız kriz geçirip bayılır. Leyla ile Muzo da hemen durumu merkeze bildirir. Ekip aynı dakikalarda ayrı üç yerden benzer durumlarda olay ihbarı alır. Ekip, yaptığı araştırmalar sonucu mekanın barmenini sıkıştırıp, uyuşturucuyu temin edenlerin isimlerine ulaşır...

 


20:00
Yetenek Sizsiniz Türkiye
STAR

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile yetenek avı devam ediyor. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor. Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla ekrana geliyor.

 


20:00
Var mısın Yok musun?
SHOW TV

Yirmi dört kişi kendi kutularını seçiyor ve aralarından bir kişi yarışmacı oluyor. Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor. Yarışmacı daha sonra bir yandan bankerle pazarlık ediyor, bir yandan da kendi kutusunda ne kadar ödülün olduğunu tahmin etmeye çalışıyor. On dört yıldır altı kıtada, 69 ülkede ve 142 sezon yayını ile dünyanın en çok yayınlanın programı olan Var Mısın Yok Musun?, ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar'ın sunumuyla ekrana geliyor. www.varmisinyokmusun.com.tr sayfasını canlı yayın sırasında ziyaret edenler, televizyondakiler ile aynı anda yarışıyor; kazandıkları puanlarla yarışmanın ön elemesine hem öncelikli katılım, hem de sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyorlar.

 


22:00
Ödünç Sevgili (Something Borrowed)
SHOW TV

Rachel, New York'ta bir hukuk firmasında çalışan yetenekli bir avukat; cömert ve sadık bir arkadaştır. Ancak aynı zamanda en iyi arkadaşı Darcy'nin kendisine sürekli hatırlattığı gibi ne yazık ki hâlâ bekâr bir kadındır. Otuzuncu yaş gününü kutladıktan sonra Rachel, kendini hukuk fakültesinden beri aşık olduğu Dex'in kollarında bulur. Fakat Dex, Darcy'nin nişanlısıdır. Darcy'nin düğünü yaklaşırken çılgınca geçen haftalar boyunca olaylar üst üste gelirken Rachel, kendini Darcy ile paylaştığı değerli dostluk ve hayatının aşkı arasında kala kalmış halde bulur.

 

 

20:00
Uzun Hikaye
ATV

Bulgar Ali, küçük yaşta yetim kaldıktan sonra pehlivan dedesi Süleyman ile Bulgaristan’dan Türkiye’ye gelen bir Balkan göçmenidir. Ali’yi dedesi, mert ve eşitliğe inanan bir insan olarak büyütür. Delikanlılık yıllarında aşık olduğu Münire’yi ailesi ona vermeyince kaçıran Ali’nin hayatı, bundan sonra sevdiği kadınla birlikte, tren istasyonlarının arasında; kasaba kasaba gezip, nerede tutunabilirse orada yaşayarak geçer. Bu arada Mustafa adında bir de oğulları olur. Fakat geçimini daktilo bilgisi, katiplik, muhasebe kaydı tutma gibi işlerle kazanan 'sosyalist' lakaplı Ali, haksızlığa katlanamayan kişiliği nedeniyle, en basit eşitlik istediği kasabadan dahi bencil ve çıkarcı insanların kumpası nedeniyle kovulur. Bu arada Mustafa da büyümekte ve kendi hikayesini oluşturmanın peşindedir.

 


22:55
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

Kenan Işık'ın konuğu, yirmi iki yaşındaki üniversite öğrencisi Sıla Şimşek... Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...