Güneşi Beklerken'in Melis'i herkesi kızdırıyor!
28.09.2013 21:56

 

Kanal D ekranlarının Güneşi Beklerken adlı sevilen dizisindeki Melis karakteri, birkaç haftadır şimşekleri üzerine çekiyor. Ortalığı birbirine katmak için hiçbir fırsatı kaçırmayan Melis'i genç ve başarılı oyuncu Yağmur Tanrısevsin canlandırıyor.

 

Dizinin 4 genç baş karakterinden biri olan Melis, aslında ''kardeşi olan'' Zeynep'in okula gelmesiyle kelimenin tam anlamıyla çileden çıktı. Önce Zeynep'i yıllardır platonik aşkla bağlı olduğu Kerem'den kıskanan Melis, sonra bir de Zeynep'in aslında babasının gençlik aşkından olan kızı olduğunu öğrenince ona düşman kesildi.

 

 

 

 

                            

 

 

Dokunsalar patlayacak kadar sinirlenen Melis, özellikle son birkaç bölümdür çevirdiği entrikalarla Zeynep'i safdışı bırakmaya çalışıyor. Bu entrikalarıyla sosyal medyada da gündeme oturan Melis, Zeynep-Kerem ikilisi arasına girdiği için de dizi hayranlarını kızdırıyor.

 

-Seyirci onu tanıyor

 

Peki kim bu Melis? Aslında TV seyircisi, onu geçen sezon ekrana veda eden bir diziden tanıyor. Adını Feriha Koydum dizisinde Ece karakterini canlandıran Yağmur Tanrısevsin'in şansına bu karakter de Feriha-Emir aşkına mani olduğu gerekçesiyle tepki çekmişti.

 

Mersin'de doğup büyüyen 23 yaşındaki oyuncu, 3 yıl önce Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik bölümünde okumak için İstanbul’a geldi. Okulla beraber uzun süredir hayali olan oyunculuk eğitimine de başlayan Tanrısevsin, Craft Oyunculuk Atölyesi’nde bir süre eğitim gördü.

 

 

                               

 

 

 

Daha sonra Adını Feriha Koydum dizisindeki Ece karakteriyle ilk ekran denemesini yaşayan Tanrısevsin, The Tragedy adlı korku filminde de Jennifer karakterini canlandırdı.

 

Daha önceleri sarışın olan Yağmur Tanrısevsin, Güneşi Beklerken dizisindeki Melis karakteri için saçlarını koyu renge boyattı.