Robert Pattinson sert kayaya çarptı!
28.09.2013 22:31

 

Alacakaranlık-Twilight serisinin ünlü aktörü Robert Pattinson için Zor Baba-Meet the Fockers filmi gerçek oldu. Tanınmış oyuncunun başı, yeni sevgilisinin en az kendisi kadar meşhur olan babasıyla başı dertte.

 

Hollywoodlife'ın haberine göre, Robert Pattinson'ın, Alacakaranlık serisindeki rol arkadaşı Kristen Stewart'tan ayrıldıktan sonra gönül verdiği Dylan Penn'in babası Sean Penn, kızının yeni sevgilisine gözdağı verdi. 53 yaşındaki dev aktör, kızının sevgilisi olduğunu öğrendikten sonra Pattinson ile buluşarak kurallarını açıkladı.

 

 

 

                                    

 

 

Tıpkı Zor Baba serisindeki Robert de Niro gibi prensiplerini genç aktöre sıralayan Penn, kızının incinmesini kesinlikle istemediğini vurguladı. Sean Penn, kızının sırılsıklam aşık olduğu Pattinson ile konuşmasında, ''Ben de genç ve başarılı bir aktördüm. Böyle bir oyuncunun çevresinde ne kadar çok güzel kadın olduğunu bilirim'' dedi.

 

Robin Wright ile evlenene kadar hayatında çok sayıda model ve oyuncu olduğunu da aktaran Sean Penn'in, ''Ben ahlak ve sadakat abidesi biri değildim. Çok yanlış yaptım. Ama Robert'ın da benim gibi olmasını istemiyorum. Eğer sen de benim gençliğim gibiysen kızıma fazla umut verme'' sözleriyle öğüt verdiği de belirtildi. 

 

Robert Pattinson'ın da ünlü aktörün bu önerilerini dikkate aldığı ve Dylan'a değer verdiğini babasına ifade ettiği gelen haberler arasında yer aldı.