Salak ile Avanak'a güzel arkadaş geldi!
28.09.2013 23:01

 

Jim Carrey ile Jeff Daniels'ın ünlü komedi klasiği Salak ile Avanak-Dumb and Dumber filmi 20 yıl sonra yeniden geliyor. Filmde iki ünlü oyuncunun rol arkadaşı Oscar ödüllü genç yıldız Jennifer Lawrence olacak.

 

Hollywoodreporter'ın haberine göre, Harry ile Lloyd bütün salaklıkları, avanaklıkları ve başa çıkılamaz sevimlilikleriyle geri dönmeye hazırlanırken, ikiliye yetenekli ve güzel bir rol arkadaşı eklendi. Jennifer Lawrence ilk kez bir komedi filminde rol alırken, genç yıldız bu filmde Kathleen Turner'ın 1994 yılında canlandırdığı rolün genç versiyonu olacak.

 

 

 

 

                             

 

 

 

Jennifer Lawrence, Açlık Oyunları serisinin son halkası olan Hunger Games:Mockingjay adlı filmin setinin hemen yanında olan Salak ile Avanak setini de rol arkadaşlarıyla birlikte ziyaret etti.  

 

Peter ve Bobby Farrelly'nin kamera arkasına geçtiği 1994 yılı yapımı Salak ile Avanak filminin ikincisinde bu kez kahramanlarımız, Harry'nin (Jeff Daniels) kayıp kızını bulmak için kolları savayacak ve yine birbirinden tuhaf maceralara atılacaklar. 

 

Jennifer Lawrence'ın yer alacağı tek proje de Salak ile Avanak değil. Çalışma takvimi çok yoğun olan oyuncu, David O. Russell'ın yeni projesi American Hustle,  X-Men: Days of Future Past ve Steinbeck klasiği Cennetin Doğusu'nda da kamera karşısına geçecek. Oyuncu, Açlık Oyunları serisinin üçüncü ve dördüncü filmlerinde de rol alıyor. 


Universal yapımı Salak ile Avanak-Dumb and Dumber 2, 2014 yılında gösterime girecek.