TV'de Bu Akşam
29.09.2013 18:54

20:00
Güneşi Beklerken
KANAL D

Jale’nin Cihan’a yeni bir mektup yazdığını öğrenen Demet, fena köpürür. Üstelik Cihan’ın mektubu okuyup okumadığından da emin olamazlar. Cem ise, rengini iyice belli eder. Tülin sandığından daha büyük bir belaya bulaşmıştır. Kerem’in havai fişekleri kendisine yardım için hazırlamadığını öğrenen Barış, onunla konuşmaya gider. İki kardeş gibi yakın arkadaşın arası ilk kez açılır. Barış ile arasını düzeltmek isteyen Kerem, beklenmedik bir karar alır. Bunu açıklamak içinde Barış ve Zeynep’in buluştuğu kafeye gider. Kerem beklenmedik sürprizi ile ikisini de çok şaşırtmayı başarır.

 


23:15
Kayıp
KANAL D

Defne Şarman’ın cesedini bulan Mehmet şaşkındır. Her sorunun cevabını onu başka ve daha zor sorulara götürmektedir. Eski tanıdıkları sayesinde bir takım cevaplara ulaşan Mehmet, polislerden bir adım öndedir. Karısının ölüm haberini alan Murat Şarman yıkılır. Bu olay acılı aile için ikinci bir şoktur. Polis, Defne Şarman’ın ölümü ile ilgili şüpheliye ulaşır. Gözaltına alınan kişi ile Mehmet de görüşmek ister. Bu arada Kerem’e ait olduğu düşünülen parmakla ilgili DNA raporu çıkar.

 


20:00
Yetenek Sizsiniz Türkiye
STAR

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor. Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla ekrana geliyor.

 


23:30
1 Erkek 1 Kadın
STAR

Ayla, Zeynep'i apar topar evine çağırmış, ona güzel giyinmesini salık vermiştir. Zeynep, Ozan'ı da yanına alarak Ayla'nın evine gelir. Fakat orada öğrenir ki Ayla, Zeynep'e görücü kabul etmiştir. Ozan'ın ise durumdan henüz haberi yoktur. Zeynep evliliğini ertelemiş, daha bunun travmasını atlatmaya çalışırken, komşu kızlardan biri gelip evleneceğini haber verir. Maksadı çok sevdiği Zeynep ablasından yardım almaktır. Zeynep yardım etmekle kızı parçalamak arasında gidip gelecektir.

 

 

20:00
Her Şey Yolunda
SHOW TV

Ekibin başı, Vakıf’ın define zannederek bulduğu kutu yüzünden derttedir. Ekip, kutudan çıkan bilgilerle ne yapacağını bilemez. Bir de bu bilgilerin peşinde olan adamlardan kurtulmak için çok çabalamaları gerekir. Ekip, mahalleli ile kötü başlayan ilişkilerini beklenmedik bir şekilde düzeltir. Serap ve Sami’nin de yardımlarıyla mahalle büyük bir beladan kurtulur. Yasemin’in babasının bir anda ortadan kaybolması ve tüm servetini kaybetmesi üzerine Yasemin ne yapacağını bilemez haldedir. Bu zor döneminde Selçuk ona destek olur. Ancak Yasemin hiç beklemediği birinden de destek alır ve bu sayede hayata tutunması kolaylaşır.

 

 

20:00
Kaçak
ATV

Eski bir polis olan Serhat Hakeri, Topçuoğlu ailesiyle yaşadığı bir olay yüzünden izini kaybettirmiş ve Divriği’de kendisine yeni bir hayat kurmuştur. Herkes onu “Ahmet” olarak tanımaktadır. Kasabalı Nurgül ile yedi yıldır evli olan Serhat Hakeri, geçmişini tamamen geride bırakmıştır. Ancak kasabada karıştığı bir olay nedeniyle kasabalının gözünde kahraman olurken, Topçuoğlu ailesi de yıllardır izini bulamadıkları Serhat Hakeri’nin peşine düşer. Topçuoğlu ailesinin damadı Ertan’ı karşısında gören Ahmet’in hayatı, yaşadığı unutulmaz acı ile bir günde değişir. Böylece Serhat Hakeri ve Topçuoğlu ailesi arasındaki intikam savaşı yeniden alevlenir.

 

 

22:10
Kayıp (Gone)
ATV

Kız kardeşi ortadan kaybolunca Jill, kendisini iki sene önce kaçıran seri katilin geri döndüğünü anlar. Fakat polis de dahil, hiç kimseyi buna ikna edemez. Jill, şimdi herkesi karşısına alarak, kız kardeşini kaçıran adamın peşine düşecektir.