TV'de Bu Akşam
01.10.2013 17:30

 

Çalıkuşu (Yerli dizi)

 

20:00

Kanal D

 

Kamran'ın dul Neriman'la ilişkisini öğrenen Feride, bu sırrı saklama karşılığında Kamran'la bir anlaşma yapar. Ya anlaşmaya uyulacak, ya da Neriman'ı herkes öğrenecektir. Kamran köşeye sıkışır. Feride’nin konuşacağından korkmaktadır. Ona, düzenli aralıklarla hediyeler gönderir ve oyun başlar...

 

 

 

 

 

O Ses Türkiye (Yarışma)

 

20:00

Star TV

 

Yıldız isimlerden oluşan jüri bu hafta hangi yarışmacılar için dönecek? Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor. O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

 

 

 

 

 

Benim İçin Üzülme (Yerli dizi)

 

20:00

Show TV

 

Harun ve Buke karşı karşıyadır. Harun, Buke'ye yaptıklarının pişmanlığıyla kendisini vurmasını ister. Niyazi, elinden kaçırdığı Harun'u yakalayabilecek mi? Bu arada Şahin, Resûl'e baskı yapmaya devam eder. Resul, kızını kocasının evine dönmeye ikna etmek için çabalar. Fakat, Bahar ve Sinan karmaşık duygular içinde birbirlerine iyice bağlanmaktadır. Sinan, Irmak'ın hamile olduğunu öğrenir. Yollarını ayıran Irmak ve Sinan bebekle ilgili nasıl bir karar verecek? Resul, Yaşar’a öfkelidir. Yaşar, ailesinin ona olan tepkisinden dolayı çaresiz, ne yapacağını bilmez bir haldedir.

 

 

 

 

 

Kaçak (Yerli dizi)

 

20:00

ATV

 

Gizli kimliğinin açığa çıkmasıyla kurduğu yeni hayatı bir anda alt üst olan Serhat, yıllar önce bıraktığı silahını oğlunun intikamı için yeniden eline alır. Oğlunun acısının üzerine bir de yaşadığı hayatın yalan olduğunu öğrenen Nurgül, Serhat’ı terk edip, tek akrabasının yanına İstanbul’a gelir. Eski silah arkadaşı Dadaylı’yla yıllar sonra bir araya gelen Serhat, artık intikam yolunda yalnız değildir. Serhat’ın İsmet Ali Topçuoğlu’nun karşısına dikilmesiyle eski defterler açılır ve silahlar çekilir.

 

 

 

 

 

Seksenler (Yerli dizi)

 

19:50

TRT 1

 

Solcu Nevzat ve Bakkal Mehmet’in teklifini geri çevirmeyen Fehmi, Halkçı Partinin İlçe Başkanlığına adaylığını koyar. Fehmi’nin siyasete atılmasıyla hayatlarının değişeceğini düşünen aile, Fehmi’nin veto yediğini öğrenince ne yapacaktır? Artık Ahmet’le nişanlı olan Gülden, okul partisine gitmek isteyince ortalık karışır. Gülden, Ahmet’in de gelmek istediğinden habersizdir.