TV'de Bu Akşam
02.10.2013 17:56

 

A.Ş.K. (Yerli dizi)

 

20:00

Kanal D

 

Azra, borçlarından kurtulma planından bahsettikten sonra Kerem’den büyük bir tepki alır. Kerem, Azra’nın, aşklarını bu işe dahil etmesine anlam veremez. Bu sırada her şeyden habersiz Şebnem, bir yandan ailesine hissettirmeden hastalığı ile ilgili son durumu idare etmeye çalışırken diğer yandan da Azra sayesinde Kerem ile hiç beklemediği şekilde birada olma şansı yakalar.

 

 

 

 

 

Muhteşem Yüzyıl (Yerli dizi)

 

20:00

Star TV

 

Mustafa’nın savaş ilanı Hürrem’i şaşkına döndürür. Bu savaşı kaybetmeye niyeti yoktur. Mustafa’ya karşı yeni bir plan yapan Hürrem, rahatsızlanır. Bu durum sır gibi saklanır. Zira Hürrem için bir devir sona ermiştir. Süleyman’ın kız kardeşi Fatma Sultan saraya gelir. Yanında geçmişten birini de getirmiştir. İbrahim ve Hatice’nin kızı Huricihan. Bu genç kızın gelişi Hürrem’i rahatsız ederken, Süleyman’ı acılarıyla yüzleştirir. Neşesiyle hareme yeniden can veren Fatma ise Hürrem’in iktidarını yok etmeye kararlıdır.

 

 

 

 

 

Pis Yedili (Yerli dizi)

 

20:00

Show TV

 

Ceyhun’un staj için gezmediği yer kalmamıştır fakat hiçbir yere kabul edilmez. Elçin duruma el koyar ve babasının arkadaşı Halil Bey’den yardım ister. Halil Bey, yardım isteğini kabul eder, Ceyhun staja başlayacaktır. Fakat gelen telefonla her şey alt üst olur. Esma Sultan’ın bekarlığa veda partisine karşılık Dizel de bir veda partisi düzenler. Bunu duyan Esma Sultan, yanına Oya Bilir'i alır ve partiyi basar. Cimbom, okuldaki devamsızlık hakkını doldurmuştur. Bunu öğrenen Furkan, soluğu Esma Sultan’ın yanında alır.

 

 

 

 

 

Doksanlar (Yerli dizi)

 

20:00

ATV

 

Uzun zamandır bakkal Lütfü ve Sakal arasındaki büyük sırrın peşinde olan Emin, amacına ulaşır. Sırla birlikte defineye de ortak olan Emin, Lütfü’yü bu sefer köşeye sıkıştırır. Nuri, daha rahat koşullarda yaşayabilmesi için memur kardeşi Bekir’e gizli torpil yaptırır. Bu torpille işinde yükselen Bekir, bu işin arkasında ağabeyi Nuri’nin olduğundan habersizdir. Öte yandan Özlem’in gizemli kız olduğunu öğrendiğinden beri intikam oyunu oynayan Atilla, bu sefer Dilara’nın gazabına uğrar. Dilara tüm gerçekleri Özlem’e anlatır. Özlem ve Atilla için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

 

 

 

 

Avrupa Avrupa (Yerli dizi)

 

19:50

TRT 1

 

Ferdi ve Gülbahar Koparan çifti, şirketlerinin şubesini açmak için birkaç aylığına Irak’a giderler. Emre’ye göz kulak olmak için Gülbahar’ın ablası Saadet ve eşi Ayhan, İstanbul’a Beceren’lerin evlerine taşınırlar. Birbirleriyle sürekli tartışan ve boşanma davaları devam eden Gürleyen çifti, Nermin ve Mahir ile de sürekli atışma içindedir. Tekin ise evliliğini kurtarmak için Matmazel’in peşinden Fransa’ya gitmiştir. Muhtar bu duruma içten içe üzülmekte, en yakın dostunun yokluğuna alışmaya çalışmaktadır.