TV'de Bu Akşam
03.10.2013 18:36

 

İntikam (Yerli dizi)

 

20:00

Kanal D

 

Annesinin yaşadığını öğrenen Yağmur, onu bulmaya çalışır. Rüzgar’la tartışan Derin, bir süre Yağmur’da kalmaya karar verir. Barış’ın bulaştığı hırsızlık yüzünden sıkıntılı günler geçiren Rüzgar’a Hakan’dan beklenmedik bir yardım gelir. Annesi hakkında istediği bilgiye ulaşamayan Yağmur, Derin’den Şahika’nın bebek için düzenlemek istediği partiyi kabul etmesini ister. Bu arada Derin’in bebeği ile ilgili babalık testinin sonucu da gelmiştir. Şahika’yı konuşturmaya çalışan Derin ise bir kaza geçirir. Anne de bebek de büyük tehlikededir.

 

 

 

 

 

Aramızda Kalsın (Yerli dizi)

 

20:00

Star TV

 

Yadigar'la birlikte emaneti alan Civan, o akşam ablası ve eniştesinin konuşmalarını duymuş, emanetin aslında gerdanlık olmadığını öğrenmiştir. Hüsne ve Bahattin emanetin ne olduğunu saklamaya çalışırken başlarına hiç beklemedikleri bir şey gelir: O gece evlerine hırsız girer. Hırsızın çaldıkları arasında gerçek emanet de vardır. Hüsne ve Bahattin bütün ısrarlara rağmen hırsızı karakola bildirmeyi reddeder. Hırsız yakalanır, emanet ortaya çıkarsa geri dönülmez bir yola gireceklerdir. Celepoğlu ailesi hırsız meselesiyle uğraşırken hiç beklemedikleri sırlar bir bir açığa çıkmaktadır.

 

 

 

 

 

Bebek İşi (Yerli dizi)

 

20:00

Show TV

 

Murat ve Candan, yeni komşuları Overlok ailesiyle olaylı bir tanışma yaşar. Bu arada Suzan ve Zehra hanımlar turla İspanya'ya gider. Ozan ve Sabri ise evde tadilata girişmiştir. Apartman görevlisi Sıtkı'nın eşi Döne de temelli kalmaya karar vermiştir.

 

 

 

 

 

Kurtlar Vadisi Pusu (Yerli dizi)

 

20:00

ATV

 

Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta: Tapınakçılar, Akif'i ele geçirecek mi? Cahit, Tapınakçılar'ın güvenini kazanabilecek mi? Savcı Leyla, kime silah doğrultuyor? Üstad, Margaret'ın tek zaafı olan Polat Alemdar'ın kızı Elif'e ne yapacak? Akif, Polat Alemdar'ın yaşadığını kime, neden itiraf edecek? Murat'ın korumasını kim üstlenecek? Kara'nın başına silah doğrultan kim? Safiye, Türkiye'ye mi yerleşecek?

 

 

 

 

 

Zengin Kız Fakir Oğlan (Yerli dizi)

 

19:50

TRT 1

 

Ailelerin Biricik’in hamile olduğunu öğrenmesi evlerde büyük bir telaşa sebep olur. İki evde de el üstünde tutulan Biricik, aşırı ilgiden bunalmak üzeredir. Öte yandan bebeğin cinsiyeti de en büyük merak konusudur. Başta Kemal Bey olmak üzere herkes bebeğin cinsiyetini merak ederken, Biricik ve Nurhan bebeğin cinsiyetini öğrenmek istemez. Biricik’in aşerdiği tropikal bir meyvenin peşine düşen fakir oğlan Nurhan’ın başına gelmeyen kalmaz.