TV'de Bu Akşam
04.10.2013 17:44

22:15
Kayıp
KANAL D

Falko’dan gelen görüntüler, Şarman Ailesi’nin kalan son umutlarını da ellerinden alır. Parmağı gerçekten kesilen Kerem’in kanaması ise bir türlü durdurulamamaktadır. Bir an önce müdahale edilmez ise Kerem kan kaybından ölecektir. Falko bu durumu önemsemeyince, Hasan duruma el koyar. Polisler, Kerem’in kaçırılması ile ilgili araştırmalarını sürdürürlerken Falko’dan yeni bir haber vardır, Kemal’e, Kerem’in hayatına karşılık çılgın bir teklifte bulunur.

 


20:00
Medcezir
STAR

Annesi, Yaman'ın hayatından çıkmayı tercih eder. Giderken peşinden gelmesin diye Yaman'ın yolunu Hasan ile kapatır. Yaman bundan sonra yoluna tek başına devam edecektir. Bu vedalaşmaya tanık olan Ender, Yaman'ın yaşadığı trajediye tepkisiz kalmaz. Ona hissettirmeden sahiplenmeye karar verir. Öte yandan Mira'nın panayır gecesi Nevin'i korumak için şarkı söylemesi, Mira ile Yaman arasında yeni bir dönem başlatır. Yaman ilk kez Mira'nın kendisine doğru attığı adımı karşılıksız bırakmaz.

 


23:00
Bağlanmak Yok (No Strings Attached)
STAR

Yıllar önce henüz ergenken çıkma teklifini reddettiği Adam Franklin'le şans eseri karşılaşan Emma Kurtzman için bu olay unutamayacağı yeni bir aşkın fitilini ateşler. İlişkilere karşı soğuk bir tavrı bulunan Emma ve aşka tövbe eden Adam'ın yıllar sonra yaşanan tesadüfî karşılaşması, ergen dönemlerinde yaşanan deneyimin tam tersidir. İkili, böylece ilginç bir birlikteliğe, çıkar üzerine kurulu karmaşık bir ilişkiye başlarlar. Fakat bu durum, Adam'ın duygularıyla ön plana çıkmasıyla farklı bir yola girer. Sözünü bile etmedikleri 'aşk' yavaş yavaş ilişkilerine karışmaya ve ikiliyi hep kaçtıkları o sona doğru sürüklemeye başlar.

 


20:00
Dila Hanım
SHOW TV

Dila, Barazoğlu’na verdiği sözden dönmek istemez. Kaderini yaşamaktan başka çaresi yoktur ve çiftliğe geri döner. Azer’i sıkıntılı günler beklemektedir. Dila'yla Azer’in arası iyice açılır. Dila, annesini Azer’in öldürdüğünü düşünür. Azer, bu işin peşini bırakmaz. Üstelik, kimin suçlu olduğunu bilmektedir. Dila, Rıza’yla arasında olanlara dur demek için konuşmak ister. Rıza’yla Dila arasındaki buzlar eriyecek midir?

 


23:15
Bir Milyon Kimin?-Elemeler 
SHOW TV

Bir milyon lira için kendine güvenen ev kadınlarından akademisyenlere, her yaştan ve her şehirden adayların katıldığı “Bir Milyon Kimin?” elemelerinde, Okan Bayülgen, Bülend Özveren ve Gülben Ergen cevapları önceden verilmiş 10 soru soruyor. Bir milyon ödüllü bir yarışma için 10 tane soruya cevap verecek olmak belki biraz kolay görünebilir. Ama ışıklar yanıp kameralar adaylara döndüğünde, en basit sorular bile birden zorlaşabiliyor. Yarışmacılardan bir tanesi, on beş bölümün sonunda 1 milyon lira kazanma hakkını elde ediyor.

 


20:00
Huzur Sokağı
ATV

Emel’in söyledikleri karşısında şoke olan Feyza’nın duyduklarını hazmetmesi kolay olmaz. Çevresinde güvendiği kimse kalmayan Feyza, Ülker’e sığınır. Şimdi onu bekleyen çetin yüzleşmeler vardır. Bir yüzleşme de Necmettin ve Emel arasında yaşanır. Ancak Emel yüzleşmekle kalmaz, intikam planları da yapar. Onun bu planı Feyza ve Bilal’i bir kez daha uzaklaştıracak, Selim’e yeni fırsatlar yaratacaktır.

 

 

22:00
Tatar Ramazan
ATV

Özgür kalan Ramazan, acı anılarla dolu Ovacık’la vedalaşır ve İstanbul’da, onu çok uzun zamandır hasretle bekleyen sevdikleriyle kucaklaşır. Ancak fark edecektir ki ne dostları ne de düşmanları bıraktığı gibi değildir. Ekrem ve Çavuş, güçlerine güç katmış, İstanbul’un dört bir yanını kötülükleriyle kuşatmıştır. Ekrem, siyasi kariyeri için önemli adımlar atarken, Çavuş ise Beyoğlu’nun arka sokaklarında bir batakhaneler krallığı kurmuştur. Alin’i de bu krallığın zindanlarına kilitlemiştir. Çavuş, onu Elmas’ın ve babasının hayatını tehdit ederek yanında tutmaktadır. Bunu bilmeyen Elmas, defalarca Alin’i kurtarmaya çalışmış ancak buna gücü yetmemiştir. Tek umudu, Ramazan’dır. Ramazan’ı umutla bekleyen biri de çok uzun zamandan beri ona gizli bir aşk besleyen Ayşe’dir. Ramazan’ın, babasının vasiyetindeki gibi işlerin başına geçmesini düşlemektedir. Ancak Ramazan, baba mesleğini sürdürerek oğluyla birlikte kendisine küçük bir dünya kurmaya kararlıdır.