Madonna da tecavüz kurbanıymış!
05.10.2013 00:31


 

Pop müziğin 55 yaşındaki ünlü ikonu Madonna, gençlik yıllarında tecavüze uğradığını itiraf etti.

 

Madonna, Harper's Bazaar dergisinde Terry Richardson'ın objektifi karşısına geçerek birbirinden çarpıcı pozlar verdi.

 

MADONNA'NIN DERGİDEKİ FOTOĞRAFLARI İÇİN FOTO GALERİYE TIKLAYIN

 

Dergide yer alan röportajında gençlik yıllarına ilişkin önemli itiraflarda da bulunan Madonna, 20 yaşlarda New York'a geldiğinde çok zor bir yaşam sürdüğünü, can güvenliğinin olmadığını ve tecavüze uğradığını söyledi. New York'a ünlü olma hayaliyle geldiğini, ancak büyük kentin kendisine kollarını açmadığını dile getiren Madonna, dansçı olarak sürdürdüğü o dönemdeki zorlu yaşamıyla ilgili şunları anlattı:

 

"New York, hiç de düşündüğüm gibi değildi ve bana hoşgeldin demek için kollarını açmadı. İlk yıl silah tehditi altındaydım. Bir binanın çatısında bıçakla tehdit edilerek tecavüze uğradım. Üç kez apartman daireme zorla girdiler. Çalacakları değerli hiçbir şeyim yoktu, onun için ilk geldiklerinde radyomu götürdüler.''

 

 

                                       

 

 

 

Burslu okuduğu Michigan Üniversitesi'nden atıldıktan sonra geldiği New York'un 20 yaşındaki bir genç kıza hiç de iyi bir yaşam sunmadığını dile getiren Madonna, içini şöyle satırlara döktü:

 

"Profesyonel bir dansçı olmaya çalışıyordum. Ama kiramı ödemek için üniversitelerdeki sanat sınıflarında çıplak poz vermek zorunda kaldım. Onlara benim sadece kalemleri ile defterlerine çizecekleri bir şekil olduğumu hissettirmeye çalıştım. (Bu pozların bazıları Madonna üne kavuştuktan sonra Playboy dergisinde yayınlandı).  Ben çok cüretkardım. Ayakta kalma konusunda kararlıydım. Ama bu çok zordu ve ben çok yalnızdım. Her geçen gün kendim olma konusunda kararlı şekilde ilerledim.''

 

Madonna, "Eğer 25 yaşındaysanız cüretkar olmak daha kolay. Özellikle eğer bir pop yıldızı iseniz sizden egzantrik davranışlar beklenir'' sözleriyle bugünlere gelişini özetledi.

 

Madonna'nın kapak olduğu Harper's Bazaar dergisi Kasım ayında yayınlanacak.