TV'de Bu Akşam
05.10.2013 17:37

20:00
Arka Sokaklar
KANAL D

Selvi ve Buse, arkadaşlarıyla mahallede oynamaktadırlar. Selvi’nin annesi Handan, kızları mahalleden ağabeyleri Rıdvan’a emanet edip evine gider. Rıdvan, kızları evlerine götürmek üzere mahallede yürümeye başlarlar. Bu sırada yoldan sürekli geçen beyaz kamyonet çocukların yolunu keser. Rıdvan’ı etkisiz hale getirip üçünü de kaçırır. Ekip, Selvi ve Buse’yi kaçıranların peşine düşer...

 


20:00
Yetenek Sizsiniz Türkiye
STAR

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile yetenek avı devam ediyor. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor. Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla ekrana geliyor.

 


23:30
3 Adam
STAR

3 Adam bu hafta Murat Boz'u konuk ediyor. Her hafta birbirinden ilginç konuları eğlenceli bir dille ekrana getiren, komik skeçlerle sosyal medyada da gündem oluşturuyor.

 


20:00
Bebek İşi
SHOW TV

Murat ve Candan, yeni komşuları Overlok ailesiyle olaylı bir tanışma yaşar. Bu arada Suzan ve Zehra hanımlar turla İspanya'ya gider. Ozan ve Sabri ise evde tadilata girişmiştir. Apartman görevlisi Sıtkı'nın eşi Döne de temelli kalmaya karar vermiştir.

 


23:15
Makina Kafa
SHOW TV

Okan Bayülgen'in sunumuyla ekrana gelen programda, ünlü konuklar ağırlanıyor. Ayrıca birbirinden renkli skeçlere, şarkılara ve kahkahaya yer veriliyor.

 


20:00
Veliaht
ATV

Musa Eroğlu, Nükhet Duru, Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Deniz Seki, Rafet El Roman, Kutsi, Niran Ünsal, Hande Yener ve daha birçok ünlü isim... Her biri icra ettiği müzik tarzında yıllarca zirvede kalmayı başarmış... Şimdi onların tahtına aday, birbirinden iddialı veliahtlar var. Haftalar sürecek bu maratonun sonunda birincilik ipini kimin veliahtı göğüsleyecek?

 


23:00
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

Kenan Işık'ın ilk konuğu yirmi üç yaşındaki Gizem Bayar, yarışmaya 60.000 TL değerindeki 9. soru ile devam ediyor. Programın diğer yarışmacıları ise Selim Sanje, D. Sabahat Tabakoğlu, Mahmut Barlas, Beste Yamalıoğlu ve Engin İnci... Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...