Skandallarıyla ünlü ikili birbirine mi aşık?
06.10.2013 23:37

 

Pop müziğin 2013 yılında müzik çalışmalarından çok skandallarıyla isimlerinden söz ettiren iki ismi Justin Bieber ile Miley Cyrus'un birbirine aşık olduğu söylentisi ortalığı karıştırdı.

 

Hollywoodlife'ın haberine göre, oyuncu nişanlısı Liam Hemsworth tarafından terk edilen Miley Cyrus, mutluluğu Justin Bieber'da arıyor. Bieber'ın şarkıcı Selena Gomez ile ayrılmasının ardından hayatına herhangi biri girmezken, her ikisi de yalnız olan Cyrus ve Bieber'ın giderek daha da yakınlaştığı görülüyor.

 

19 yaşındaki Justin Bieber'ın, Hemsworth tarafından terk edilen Cyrus'ı teselli etmek için onunla sık sık biraraya geldiği belirtilirken, ikilinin uzun telefon görüşmeleri yaptığı da her ikisine yakın kaynaklar tarafından dile getirildi. 

 

Geçtiğimiz günlerde Rolling Stone dergisine verdiği röportajda Justin Bieber'ı ''skandallarıyla gündeme gelmemesi'' için uyardığını aktaran Miley Cyrus'ın, genç şarkıcı Selena Gomez ile beraberken de Bieber ile samimi olduğu, bu durumdan hoşlanmayan Gomez'in kıskançlık krizlerine girdiği haberleri o dönemde basında yer almıştı.

 

-Ünlü skandallarından bir demet

 

19 yaşındaki Justin Bieber'ın yılın başından bu yana her hafta bir başka skandalı patlarken, yılın ilk aylarında pek sesi soluğu çıkmayan Miley Cyrus son haftalarda isminden olaylarıyla gündeme gelmeye başladı:

 

-Bieber, dünya turnesi kapsamında İngiltere'de yaşgünü kutlamaları için gittiği barda gece kulübüne girme yaşı tutmayan arkadaşları yüzünden kavga çıkardı, aynı gece iç çamaşırı dışarıda dolaştı. Daha sonra bu durumu ''terlemiştim'' diye açıklasa da turne durakları boyunca her zaman iç çamaşırları dışarıda görüntülendi.

 

-Sahnede fenalaşan Bieber'ın hızlı hayatı nedeniyle bu durumun ortaya çıktığı iddia edildi. Genç şarkıcı, hastaneden taburcu olduktan sonra paparazzilere saldırdı.

 

-Maymununu Almanya'ya izinsiz sokmaya çalışırken yakalandı, maymununa el konuldu, Bieber hayvanı tekrar teslim almayıp Almanya'daki hayvanat bahçesine bağışladı

 

-Turneye ara verdiği sırada evinin yakınlarında aşırı sürat yaparken yakalandı, tartıştığı kapı komşusuna tükürdüğü iddia edildi.

 

-Türkiye'ye geldiği sırada pasaportsuz ülkeye girmeye çalıştı.

 

-Ülkesine dönüşünde bir restoranda tuvalete gitmeye üşenip temizlik kovasına idrarını yaptı, bu sırada ABD eski Başkanı Bill Clinton'a ağza alınmayacak küfürler ederken kameraya kaydedildi. Aynı kampanyada beraber çalıştığı Clinton'dan özür dileyen Bieber affedildi.

 

-İkinci Dünya Savaşı sırasında öldürülen Anne Frank için açılan anı defterine, ''Yaşasa benim hayranım olurdu'' diye yazdı.

 

-Çin Seddi'nde kendini korumalarına taşıttı

 

-Miley Cyrus, MTV Video Müzik Ödülleri töreninde yaptığı seksi şov ve aşırı seksi tuhaf kostümüyle geceye damgasını vurdu. Sonradan yaptığı açıklamada, ''Tarihe geçmek istemiştim'' dedi.

 

-Wrecking Ball isimli klibinde çırılçıplak kamera karşısına geçti.

 

-Yarattığı bu tuhaflıklar nedeniyle nişanlısı Liam Hemsworth tarafından terk edilen Cyrus, birkaç gün sonra sayfasına ''hamileyim'' diye yazıp ''şaka yaptım'' dedi.

 

-Cyrus, son olarak kendisine öğüt veren bir mektup yazan tanınmış şarkıcı Sinead O'Connor ile Twitter'dan alay etti ve onu tehditle korkutmaya çalıştı.