Yaşayan En Seksi Kadın'dan vurucu itiraf!
07.10.2013 23:53

 

Ünlü oyuncu Scarlett Johansson, başarısızlıkla sonuçlanan ilk evliliğinin ardından nişanlandığı Fransız gazeteci Romain Dauriac'ı çok kıskandığını itiraf etti.

 

Esquire dergisi tarafından ''Yaşayan En Seksi Kadın'' seçilen ve bu unvanı birkaç kez elde eden ilk yıldız olan Johansson, dergiye içini döktü.  Sinema sektörünün zorlu bir mecra olduğunu belirten 28 yaşındaki Johansson, ''Biliyorsunuz ki acele etmem lazım. Bu sektörde 28 yaşında bir kadınım. Biraz daha sonra anne rolleri teklif etmeye başlayacaklar. Sonra da belki bu da bitecek'' dedi.

 

Woody Allen filmlerinin değişmez yıldızı haline gelen Johansson, daha önce Ryan Reynolds ile evlenip boşanmıştı. Şimdi Fransız gazeteci Romain Dauriac ile evlenmeye hazırlanan Johansson, ''Bakınız bir Fransız erkeğiyle beraberim. Bence kıskançlık da bu yüzden meydana geliyor. Ama biraz kıskanç biriyle beraber olmayı hiç kıskanç olmayan biriyle beraber olmaya tercih ederim'' dedi.

 

Tutkulu bir aşk yaşadığını dile getiren oyuncu, ''Ben kıskanç biri olduğumu düşünmezdim. Ama şimdiki sevgilimle beraber olmaya başladıktan sonra bu ortaya çıktı. Geçmişte de sevgilimi sevmiyor değildim. Ama bu kadar çok ilgi göstermiyordum'' sözleriyle yeni ilişkisini anlattı.