TV'de Bu Akşam
08.10.2013 18:21

 

Çalıkuşu (Yerli dizi)

 

20:00

Kanal D

 

Kamran, Feride’ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Feride'yi üzdüğünün farkındadır. Kötü haber çabuk yayılır. Feride'nin Kamran'ın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebi'ne de ulaşır. Bursa'ya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey hala ortalarda yoktur. Evdekiler oldukça tedirgindir. Kamran, Bursa'ya babasını bulmaya gitmek için hazırlık yapar. Selim'in Feride'ye olan ilgisi günbegün çoğalır. Kamran'dan Feride ile görüşmek için izin ister. Kamran duydukları karşısında şaşkın ve gergindir...

 

 

 

 

 

O Ses Türkiye (Yarışma)

 

20:00

Star TV

 

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor. O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

 

 

 

 

 

Benim İçin Üzülme (Yerli dizi)

 

20:00

Show TV

 

Sinan, ailesinin Irmak ve bebekle ilgili düşünceleri karşısında tepkilidir. Niyazi, Sinan’a Irmak’la evlenmesi konusunda baskı yapar, tartışırlar. Irmak, Sinan’a olan tüm umutlarının tükenmesiyle Hopa’dan ayrılmaya karar verir. Gürcistan’a kaçan Harun, sevdiklerinin yokluğuna alışmaya çalışır. Buke, çocuğu olamayacağı düşüncesiyle gün geçtikçe daha çok üzülür. Resul, Bahar’ın kocasına dönmesi için çabalamaya devam eder. Bahar ve Sinan, imkansız olduğunu düşünse de her geçen gün birbirlerine daha çok aşık olurlar. Şahin, Bahar ve Sinan’ın her anını izlemesi için adam tutar. Yaşar, Hopa’da yaşamına devam edebilmek için ev ve iş arar. Orhan, Yaşar’ın döndüğünü öğrenir, babasının intikamı için peşine düşer.

 

 

 

 

 

Kaçak (Yerli dizi)

 

20:00

ATV

 

Gömüldüğü mezardan daha da güçlenerek çıkan Serhat, eski ekibini toplamıştır. Gözü kara üç adamdan oluşan ekip, bir karargah kurar ve intikam planlamaya başlar. Topçuoğlu ailesi ve Serhat’ın ortak geçmişi, bu yolda hem avantajları hem de dezavantajları olacaktır. Ailesinin iç sorunları ve yeraltı dünyasındaki iktidar savaşı ile uğraşan İsmet Ali Topçuoğlu, karşısında bulduğu bu yeni düşmana hazırlıksız yakalanır.

 

 

 

 

 

Seksenler (Yerli dizi)

 

19:50

TRT 1

 

Klasik bir Türk ailesinin yaşamını konu alan eğlenceli bir dönem sit-com'u... Sosyal hayattaki değişim, hayatımıza giren yeniliklerin bizleri nasıl etkilediği gözler önüne seriliyor. Seksenler dizisi bize kaybettiğimiz insani değerleri yeni nesillere tekrar kazandırmak amacıyla geçmişe yapılmış eğlenceli bir yolculuk... Çocuklar; sobayı, merdaneli makineyi, pul yapıştırıp yolladığımız mektupları, anket defterlerini, siyah önlükleri, kolalı yakaları, sokaklarda koşturarak sürdüğümüz telli arabaları, misket dolu torbaları ilk defa bu dizide görecek.