TV'de Bu Akşam
09.10.2013 17:42

 

A.Ş.K. (Yerli dizi)

 

20:00

Kanal D
 

Şebnem, Ada’da Kerem’le geçirdiği gecenin sonunda rahatsızlanır. Neslihan her şeyden habersiz kızının hastanede olduğunu öğrendiğinde bir şeylerin yolunda gitmediğini hemen anlar. Bu sırada Azra, Kerem’in verdiği kararı sorgulamaması için elinden gelen her yolu dener. Kızının durumu karşısında umutsuzluğa kapılan Neslihan için Kerem bir şans olacaktır.

 

 

 

 

 

Muhteşem Yüzyıl (Yerli dizi)

 

20:00

Star TV

 

Mustafa, Rüstem'i dört bir yandan köşeye sıkıştırır. Yeniçerinin kendisine suikast düzenleyeceğini öğrenen Rüstem’i ölüm korkusu sarar.Rüstem'in şerefine ocakta verilen yemekte kılıçlar çekilir. Hürrem, haremde kontrolü tekrar ele geçirdiğini düşünürken,en büyük kabusu gerçek olur. Bu beklenmedik gelişme herkesin hayatını değiştirecektir.

 

 

 

 

 

Pis Yedili (Yerli dizi)

 

20:00

Show TV

 

Zeynep inşaattan düşmüştür ve hemen hastaneye kaldırılır. Elçin de hastanededir ve Ceyhun’a haber verir. Elçin’in suçluluk duygusu doktorun sözleriyle daha da katlanır. Esma Sultan ve Dizel için nikah günü gelmiştir. Esma Sultan, Pis Yedili’yi davet etmek istemez fakat Dizel davetiyeleri çoktan vermiştir. Rüzgar’ın babası Ethem Bey, oğlunun başının daha fazla derde girmemesi için onu İngiltere’ye gönderecektir. Rüzgar’ın uçak biletini almış ve okul için gerekli ayarlamaları yapmıştır.

 

 

 

 

 

Doksanlar (Yerli dizi)

 

20:00

ATV

 

Nuri ve Şükran’ın düğünden sonra Altınoluk’a yerleşeceğini zanneden Melahat Hanım, Tuğba’yı da ikna edip, en kısa zamanda düğün yapmak ister. Düğün işinin aceleye gelmesini istemeyen Nuri ve Şükran’ı ikna etmek ise her zamanki gibi Mustafa’ya düşer. Bin bir yalan Mustafa, düğün hazırlıklarını hızlandırmak için öyle bir yalan söyler ki bu sefer işin içinden çıkması oldukça zordur. Öte yandan kına gecesi için hazırlıklar başlar ve mahallede dillere destan bir kına gecesi tertiplenir.

 

 

 

 

 

Avrupa Avrupa (Yerli dizi)

 

19:50

TRT 1

 

Ferdi ve Gülbahar Koparan çifti, şirketlerinin şubesini açmak için birkaç aylığına Irak’a giderler. Emre’ye göz kulak olmak için Gülbahar’ın ablası Saadet ve eşi Ayhan, İstanbul’a Beceren’lerin evlerine taşınırlar. Birbirleriyle sürekli tartışan ve boşanma davaları devam eden Gürleyen çifti, Nermin ve Mahir ile de sürekli atışma içindedir. Tekin ise evliliğini kurtarmak için Matmazel’in peşinden Fransa’ya gitmiştir. Muhtar bu duruma içten içe üzülmekte, en yakın dostunun yokluğuna alışmaya çalışmaktadır.