TV'de Bu Akşam
10.10.2013 18:19

 

Galip Derviş (Yerli dizi)

 

20:00

Kanal D

 

Ünlü mafya babası Cavit Sönmezoğlu'nun yeğenleri, bir berber dükkanında kimliği belirsiz kişiler tarafından öldürülür. Cavit bu kişileri bulmak için Galip Derviş'i kiralamak ister. Galip Derviş, mafya adamlarından korktuğu için teklifi geri çevirir. O sıralarda Cavit'in izini süren istihbarat servisi, Galip Derviş'i yem olarak kullanmak isteyip, karşılığında da ona eski mesleğine geri dönme sözü verince Galip, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır.

 

 

 

 

 

Aramızda Kalsın (Yerli dizi)

 

20:00

ATV

 

Emanet açığa çıkmış, Ali, Hüsne ve Bahattin'in yıllardır sakladığı sırrın ne olduğunu öğrenmiştir. Durumdan habersiz Hüsne ve Bahattin vicdan azabı ile Eyüp Sultan'a gider. Af diler, bir daha asla yalan söylemeyeceklerine dair yemin ederler. Ama daha dönüş yolunda başlayan olaylar yeminlerini bozmalarına sebep olacaktır. Bu sırada evde işler karışmış, Yaren evden kaçmıştır. Yaren'in yokluğunu haber alan Yadigar ve Civan hemen yola düşer. Hüsne ve halalar evde merak içindeyken kapı çalar, kapıda onları daha da zora sokacak bir sürpriz beklemektedir.

 

 

 

 

 

Dila Hanım (Yerli dizi)

 

20:00

Show TV

 

Dila, Barazoğlu’na verdiği sözden dönmek istemez. Kaderini yaşamaktan başka çaresi yoktur ve çiftliğe geri döner. Azer’i sıkıntılı günler beklemektedir. Dila'yla Azer’in arası iyice açılır. Dila, annesini Azer’in öldürdüğünü düşünür. Azer, bu işin peşini bırakmaz. Üstelik, kimin suçlu olduğunu bilmektedir. Dila, Rıza’yla arasında olanlara dur demek için konuşmak ister. Rıza’yla Dila arasındaki buzlar eriyecek midir?

 

 

 

 

 

Kurtlar Vadisi Pusu (Yerli dizi)

 

20:00

ATV

 

Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta: Nazife Anne sağlığına kavuşacak mı? Polat Alemdar annesini ziyaret edecek mi? Savcı Leyla, Jack’in ölümünden sonra ne yapacak? Erkan, Kara’nın sırrını öğrenecek mi? Abdülhey ve Cahit karşılaşması nasıl sonuçlanacak? Cahit, Elif’i kurtarabilecek mi? Tapınakçılar deşifre mi olacak? Büyük toplantı gerçekleşecek mi? Safiye, ağabeyinin ölümünün şokunu yaşarken, Cahit ile ilgili gerçeklere ulaşacak mı? Poyraz ve Mete, yeni baronları Murat’ı koruyabilecek mi? Margaret, hayatı tehlikede olan Elif için Üstad’la nasıl bir anlaşma yapacak?

 

 

 

 

 

Zengin Kız Fakir Oğlan (Yerli dizi)

 

19:50

TRT 1

 

Biricik’in hamileliği ailelerde tatlı bir telaşa sebep olurken, doğacak bebeğin cinsiyeti büyük bir merak konusudur. Ailelerin, bebeğin cinsiyetini öğrenme çabaları komik görüntülere sahne olur. Biricik ve Nurhan bebek için kontrole giderken, fakir oğlan Nurhan’ın başına gelmeyen kalmaz. Bir talihsizlik sonucu kendini ameliyathanede bulan Nurhan, oradan nasıl kurtulacaktır?