TV'de Bu Akşam
11.10.2013 18:36

 

Med Cezir (Yerli dizi)

 

20:00

Star TV

 

İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Yaman bütün ümitlerini kaybettiği anda, Avukat Selim Serez’le tanışır. Selim, Yaman’ın üstüne bulaşan çamurun arkasında, gelecek vaat eden bir genç adam olduğunu görür. Yaman’ı kendi gençliğine benzetir ve bu çocuğun hikayesinin, demir parmaklıklar ardında son bulmasına izin vermez. Yaman zengin bir avukat olan Selim’in yardım teklifini, önce ciddiye almaz, ama eve döndüğünde çıkan olaylardan sonra artık hayatına kaldığı yerden devam edemeyeceğini anlar. Yaman daha sonra Selim’in teklifini geri çevirmez ve kötü bir olay yüzünden hayatına giren bu adamın araladığı kapıdan bambaşka bir dünyaya adım atar.

 

 

 

 

 

Yalan Dünya (Yerli dizi)

 

20:00

Kanal D
 

6 aylık kirayı peşin ödediklerinin belgesini almak için Şehmuz’a giden Bora, onunla bayramlaşmak zorunda kalır. Şehmuz da adettendir diye bayram harçlığı verir. Ancak 20 TL yerine yanlışla 200 TL verince iki aile arasında bu sefer de bayram harçlığı krizi çıkar. Bakmadan verdiği 200 TL Şehmuz’un içine otururken, Alsancaklar da altta kalmamak için ne yapacaklarını düşünürler. Çağatay, Eylem ve Tülay, Bayram’ın yalnızlarıdır. Üçlü biraraya gelerek kendi alternatif bayramlarını kutlamaya karar verirler.

 

 

 

 

 

Dila Hanım (Yerli dizi)

 

20:00

Star TV

 

Sultan, bu sefer Azer’den kurtulamaz. Azer, Sultan’ın peşini bırakmaz. Çünkü Dede'nin sırrını çözmüştür artık... Dila’yla Rıza'nın arasındaki sular durmak bilmez. Rıza, Dila’yı ikna etmeye çalışır ama Dila razı olacak mıdır? Suat, Rıza’nın peşini bırakmaz. Dila’nın kocasını Rıza’nın öldürdüğünü ispat etmeye çalışacaktır. Canan’la Suat işbirliği yapıp, bu olayı çözmeye, Dila’yı da Rıza’dan kurtarmaya kararlıdır. Fatma'nın söylediği küçük yalan Azer’i çileden çıkarmaya yetecektir. Melis, Dila’yla Rıza’nın konuşmasına kulak misafiri olmuştur. Melis, gerçeği kabullenecek midir?

 

 

 

 

 

Huzur Sokağı (Yerli dizi)

 

20:00

ATV

 

Feyza ve Bilal’in yollarının ayrılması Kevser ve Saadet için yeni bir umut ışığı olmuştur. Şükran ve Bilal’in önündeki engelin tamamen kalktığını ve Bilal’in net cevabını duyan Kevser, Saadet’e müjdeyi verir. Bu haber, Şükran için de umut vericidir. Bilal’in Şükran konusundaki tavrı ise herkes için büyük hayal kırıklığına neden olur. Feyza tarafında ise sular durulmaz. Feyza, babasını hapishanede ziyaret ederek ona rest çeker. Ülker’in sürpriz yardımıyla yeni bir eve taşınır. Kevser ise Bilal’i Feyza’dan tamamen kopartmak için harekete geçerek yeni bir gelin adayı bulur. Bilal’le yollarını ayırmış olsa da onun bağlılığından, sevgisinden hiçbir zaman şüphe etmeyen Feyza, duyduğu haberle yıkılır.

 

 

 

 

 

Böyle Bitmesin (Yerli dizi)

 

19:50

TRT 1

 

Nisa ve ekibi, ellerinde yemek tepsileriyle anaokulunda ne yapmaktadırlar? Nisa bu, el attığı konular olaysız geçer mi? Anaokulunda da ortalık karışır. Çatısı çatırdamaya başlayan yuvanın, ihtiyacı olan çözüm bulunabilecek mi? Nisa’ya gelen bir telefon üzerine, müsteşarlıkta toplanan ekip neler konuşuyor?