Taylor Swift, güzellik sırrını açıkladı!
11.10.2013 22:09

 

Ünlü şarkıcı Taylor Swift, güzellik sırrını InStyle dergisinin ABD edisyonunun Kasım sayısında açıkladı.

 

Ünlülerin makyajlarını yapan Mariel Barrera dergi için Swift'in makyajını gerçekleştirirken, 23 yaşındaki şarkıcı,  uzun süredir merak edilen ruj rengini ve markasını ifşa etti. Chanel marka ruj kullanan Swift, ''Pirate'' isimli kan kırmızı rujla makyajını tamamlıyor.  

 

Taylor Swif,  kırmızı ruju cok sevdiğini belirterek, “Kırmızı ruj sürdüğünde kendimi çok emin görünüyorum'' dedi. 

 

 

                                           

 

 

-Ruh eşini arıyor

 

Aşk hayatına ilişkin de soruları yanıtlayan Taylor Swift, “Ben insanları çok büyük bir aşk olmadan da birini sevebileceğini düşünüyorum'' dedi. Birlikte düet yaptığı şarkıcı Ed Sheeran'dan aşk tavsiyeleri aldığını da itiraf eden Swift, Sheeran'ın kendisine aşkın üç şeklinin olduğunu anlattığını söyledi. Swift, şunları söyledi:

 

''Ed bana diyor ki üç çeşit aşk vardır, fiziksel aşk, ruhsal aşk ve duygusal aşk. Ayrıca rahatlık ve birine karşı bağımlılık da var. Bütün bunların tek bir kişide olmasını istersiniz. Onlara mental olarak saygı duymak, fiziksel olarak onu çekici bulmak ve onlarla rahat olmak istersiniz. Ama ben bugüne kadar bunları tek bir kişide asla bulamadım.''

 

Aşk yaşamında büyük sorunlar yaşayan Taylor Swift, kötü biten aşklarından sonra ayrıldığı sevgililerine şarkılar ithaf etti. Swift, One Direction topluluğu üyelerinden Harry Styles, Alacakaranlık filminin oyuncularından Taylor Lautner, ünlü aktör Jake Gyllenhaal, Joe Jonas, Kennedy ailesinin varisi Connor Kennedy ile fırtınalı aşklar yaşadı.

 

Ancak Swift, en büyük mutsuzluğu şarkıcı John Mayer ile yaşadı. Onun çok kalbini kırdığını belirten Swift, Mayer için Dear John adlı şarkıyı yazdı. Şarkı, genç kızların kalpleriyle oynayan bir erkeği anlatıyordu.

 

2012 yılında John Mayer, Rolling Stone dergisine verdiği röportajda, Taylor Swift'in bu şarkısı nedeniyle çok küçük düştüğünü belirterek, ''Ben bunu hak etmemiştim. Bu yaptığı çok kötü bir davranıştı'' dedi. Hikaye bununla da bitmedi, bu kez genç kız yine itiraz etti ve ''mutlu olmaya hakkı bulunduğunu'', ancak yanlış davranışlarından dolayı bu şarkıyı Mayer'e ithaf ettiğini, bunu da saklamadığını söyledi.