''Giyinik olmama rağmen şok oldular''
11.10.2013 23:00

 

MTV Video Müzik Ödülleri töreninde seksi şovuyla şaşırtan şarkıcı Miley Cyrus, günlerdir gündemden düşmüyor. Miley Cyrus, şovuyla ve nişanlısı oyuncu Liam Hemsworth ile ayrılmasına ilişkin Ellen DeGeneres'in programına katılarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Cyrus, The Ellen DeGeneres Show'da ünlü sunucunun, ''Geçen defa buradayken sana bir nişan partisi yapmıştım'' demesi üzerine, ''Paranı geri mi istiyorsun yoksa?'' diye espri yaptı. O partide erkek striptizcilerin olduğunu hatırlatan Miley Cyrus, ''Aslında onlardan birinin telefon numarasını saklasam iyi olurmuş. Hiç olmazsa elde bir olurdu'' dedi. 

 

DeGeneres'in, "Bence çok tuhaf ve artık onunla değilsin'' sözlerine de Cyrus, ''Bence çok tuhaf değil, çünkü ben bunun içinde yaşıyorum. Bence herkes bunun üzerinde düşünmek yerine benim yaptıklarımla ilgilenmeli. Bence hayatımın bu bölümü bitti ve yenisinin başlamasına yakınım. Bu da benim şu sırada bulunduğum yer'' sözleriyle yeni bir başlangıç yapmaya hazırlandığını anlattı. 


Cyrus, halen eski nişanlısı Hemsworth'ü görüp görmediğini sorması üzerine de, ''Şu sıralar çılgın gibi meşgülüm ve kimseyi görecek halim yok.  Zaten şu an önüme bakıyorum'' yanıtını verdi. Kendi kendine olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden genç şarkıcı, ''Yalnız olma konusunda obsesifim ve düşüncelerimi dinliyorum'' diye konuştu.

 

-''Arkamdaki adamı kimse umursamadı''

 

Söz yine MTV törenindeki skandal yaratan şova gelirken, Miley Cyrus, Robin Thicke ile yaptığı dansta onun önemsenmemesine de içerlediğini söyledi. Cyrus, ''Orada kimse arkadaki adamı önemsemedi. Sadece orada kalçalarını sallayan kim varsa ona baktı. Bu bir çifte standarttır'' dedi.

 

İnsanların cinsiyet ayrımcılığı içinde olduklarını iddia eden Cyrus, şunları söyledi:

 

''Belki size garip geliyor ama ben bunu hiç anlayamıyorum. Herhangi bir gerçek sanatçı ne yaptıysa ben de onu yaptım. Lady Gaga da tanga giymişti. Ama kimse bununla ilgilenmedi. Neden şok olduklarını da bilmiyorum. Giyiniktim, kıyafetlerim üzerimdeydi. Çıplak görünmeye çalışırdım, ama MTV beni yayına durdurmakla korkuttu. Ama giydiğim ten rengi lateks elbise de iş gördü.''

 

Bu arada, şov sırasında Robin Thicke'in MTV törenindekine benzeyen kıyafetini giymiş ve onun gibi görünen bir kişinin katılımıyla Miley Cyrus'a şaka yapıldı.