Miley Cyrus'a ahlaksız teklif!
12.10.2013 00:55

 

MTV Video Müzik Ödülleri törenindeki seksi şovuyla gündeme oturan 20 yaşındaki şarkıcı Miley Cyrus'a ''ahlaksız teklif'' geldi.

 

TMZ'nin haberine göre, GameLink isimli porno yapım şirketinden twerk dansıyla dikkatleri üzerine çeken Cyrus'a bir film karşılığında 1 milyon dolar teklif edildi. 

 

Şirketin Cyrus'un filmde oynamasını değil yönetmen koltuğuna oturmasını teklif ettiği iddia edilirken şirket tarafından Cyrus'a gönderilen mektupta "21. yüzyılın yaşayan en güçlü kadın sanatçılarından biri olarak yetişkin film endüstrisine vizyonunuzu göstermeniz için ideal bir seçim olduğunuzu düşünüyoruz" denildi.

 

Miley Cyrus, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

 

Geçtiğimiz haftalarda şovuyla sık sık gündeme gelen Miley Cyrus'a 1990'lı yılların ünlü şarkıcısı Sinead O'Connor bir mektup yazarak, ''Bu sektörün seni bir fahişeye dönüştürmesine izin verme'' diyerek yanlış yolda olduğu uyarısında bulunmuştu.

 

MTV Video Müzik Ödülleri törenindeki şovunun ardından nişanlısı oyuncu Liam Hemsworth tarafından terk edilen Cyrus, Wrecking Ball adlı klibinde çırılçıplak soyunarak ve ''bir balyozu yalayarak'' da dikkatleri üzerine çekmişti.