Kerem Bürsin nasıl kızlardan hoşlanır?
12.10.2013 02:38

 

Güneşi Beklerken dizisinin 26 yaşındaki oyuncusu Kerem Bürsin ile ilgili bazı bilinmeyenler, katıldığı Beyaz Show'da açıklandı.

 

Bürsin'in yakın arkadaşlarının aktardığı bilgileri dile getiren Beyaz, ''Sarışınlara karşı zaafın varmış'' deyince Kerem Bürsin de ''evet'' karşılığını verdi. Böylece dizide esmer Zeynep'e deli divane aşık olan Bürsin'in aslında sarışınlardan hoşlandığı ortaya çıktı.

 

Beyaz, ''Kıskançlıktan hoşlanmıyormuşsun, bir de yapışkan insanlardan nefret ediyormuşsun'' deyince Bürsin, başını salladı. Bunun üzerine Beyazıt Öztürk, ''Ama sarışın olursa yapışkan veya kıskanç olmasının zararı yok'' diye espri yaptı.

 

Genç aktörün yüzmede serbest ve kurbağalama stillerinde şampiyonluk madalyalarının olduğu, spora ve diyetine çok dikkat ettiği, ilk filmini Meksika'da çevirdiği de Beyaz Şov'da anlatıldı. 

 

Programda aynı dizinin oyuncularından İsmail Ege Şaşmaz'ın henüz 5 yaşındayken 20 yaşındaki dayısını kaybettiği de aktarıldı. Bu sırada Şaşmaz çok duygulanırken, ''O burada, benim burada oturduğum yaşta vefat etti'' dedi. Şaşmaz'ın gözyaşlarını zorlukla tuttuğu görüldü.

 

Şaşmaz'ın Kanal D CEO'su İrfan Şahin ve eşi tarafından keşfedildiği, dedesinin faytoncu olduğu, kız arkadaşı tarafından ''yumurta'' diye çağrıldığı, jelibona ve Örümcek Adam'a düşkün olduğu da ortaya çıkan diğer gerçekler oldu. 

 

Dizi oyuncularından Yağmur Tanrısevsin'in ördek beslediği, Hande Doğandemir'in ise dudaklarında herhangi bir operasyon olmadığı, ancak dolgu olduğunun sık sık zannedildiği Beyaz Show'da aktarıldı.