TV'de Bu Akşam
12.10.2013 18:30

20:00
Arka Sokaklar
KANAL D

Servet, eski ordu mensubudur ve yüzbaşıyken ordudan atılmıştır. Eşi Ayça, dayanamayıp kocasını terk etmiş ve anne babasının yanına dönmüştür. Ancak adamın karısının peşini bırakmaya hiç ama hiç niyeti yoktur. Bir akşam Servet eski kayınpederi Doğan’ın evinin kapısına dayanır. Derdi Ayça’yı alıp gitmektir. Ama ne Ayça gitmek ister ne de Doğan’ın onu göndermeye niyeti vardır. Servet kayınpederinin üzerine yürür. Ayça da polis çağırmak zorunda kalır. Ancak Servet tam bir psikopattır...

 

 

23:15
Ben Bilmem Eşim Bilir
KANAL D

Ben Bilmem Eşim Bilir'in bu bölümünde; beyler önce tahta kırmaya, ardından da çoraplarını çamaşır makinasına atmaya çalışıyor, bayanlar ise eşlerini kucaklarında taşımak için çaba sarf ediyor Bu bölümün yarışmacıları ise; Arzu – Muhittin Dere, Beren Ceyda Yitmen – Saim Şen, Seher Hatice – Recep Şaylan ve Hatice – Semih Hümmet.

 


20:00
Yetenek Sizsiniz Türkiye
STAR

Yetenek Sizsiniz Türkiye sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle Cumartesi ve Pazar Star’da ekrana gelmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor. Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla ekrana geliyor.

 


23:30
3 Adam
STAR

3 Adam bu hafta teknik direktör Yılmaz Vural'ı konuk ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye misafir olarak katılan Simon Pierro ipad ile yaptığı inanılmaz ilizyon gösterisi ile 3 Adam’da oluyor. Her hafta birbirinden ilginç konuları eğlenceli bir dille ekrana getiren, komik skeçlerle sosyal medyada da gündem oluşturuyor.

 


20:00
Bebek İşi
SHOW TV

Murat'la Candan, kendilerine bir şey olması halinde Yankı'ya kimin daha iyi bakacağını düşünmeye başlar. Sabahat, titizlik takıntısından kalıcı olarak kurtulmak için Candan'dan yardım ister. Bu arada arkadaşlıklarını ilerleten Ozan'la Özge, bir ilişki sözleşmesi yapmaya karar verirken, bütün aile bayramı kutlamaya hazırlanır.

 


23:15
Makina Kafa
SHOW TV

Okan Bayülgen'in sunumuyla ekrana gelen programda, ünlü konuklar ağırlanıyor. Ayrıca birbirinden renkli skeçlere, şarkılara ve kahkahaya yer veriliyor.

 


20:00
Veliaht
ATV

Veliaht'ın ilk bölümünde Niran Ünsal ve kızı Hande birinci seçilmişti. Yarışmanın final programına kadar korumaya alınan ikilinin yerine bu hafta, Emre Altuğ ve veliahtı geçiyor. Programda bu hafta sürpriz düetlere de yer veriliyor. Musa Eroğlu, Nükhet Duru, Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Deniz Seki, Rafet El Roman, Kutsi, Niran Ünsal, Hande Yener ve daha birçok ünlü isim... Her biri icra ettiği müzik tarzında yıllarca zirvede kalmayı başarmış... Şimdi onların tahtına aday, birbirinden iddialı veliahtlar var. Haftalar sürecek bu maratonun sonunda birincilik ipini kimin veliahtı göğüsleyecek?

 


23:00
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

Kenan Işık'ın ilk konuğu kırk dört yaşındaki Hayrunisa Tatlı... Hayrunisa Hanım'ın hedefi, 60.000 TL kazanmak... Programın diğer yarışmacıları ise Muhsin Doğan ve Gözde Bertuğ... Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...