Erotik filme başlamadan havlu attı!
12.10.2013 23:46

 

Tüm dünyada satış rekorları kıran erotik roman Grinin Elli Tonu-Fifty Shades of Grey'in filminde rol alacak olan aktör Charlie Hunnam, projeden çekildiğini açıkladı.

 

People dergisinin haberine göre, yönetmen koltuğunda Sam Taylor-Johnson'ın oturacağı yapımda, romanda konu edilen Christian Grey ve büyük aşkı Anastasia Steele arasında yaşananlar beyazperdeye gelecek.

 

Filmdeki Christian Grey rolüne seçilen Hunnam'ın yoğun dizi çalışmaları nedeniyle rolüne hazırlanmaya vakit bulamadığı gerekçesiyle projeye veda ettiği, yapımcıların yeni bir başrol oyuncusu aramak için çalışmalara başladığı belirtildi. 

 
Filmin kadın baş karakteri için Kristen Stewart, Emma Watson, Amanda Seyfried, Mila Kunis, Keira Knightley ve Alexis Bledel, erkek karakter Christian Grey rolü için ise Robert Pattinson, Henry Cavill, Alex Pettyfer ve Ian Somerhalder'ın isimleri geçiyordu. 

 

Yapım, 1 Ağustos 2014 tarihinde gösterime girecek. Ancak Hunnam'ın projeden erken ayrılmasının gösterimi geciktirip geciktirmeyeceği konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.