Erdal Bakkal'dan büyük sürpriz!
14.10.2013 23:28

 


Leyla ile Mecnun dizisinin Erdal Bakkal'ı Cengiz Bozkurt, yeni dizi sezonunda sevenlerine büyük sürpriz yaptı. Sezon içinde 2 ayrı dizi projesinde yer alan Bozkurt, sonunda başka bir yapımda karar kıldı.

Leyla İle Mecnun ekibinin yeni dizisi olan Ben De Özledim dizisi Star TV ekranlarında yayınlanacak. Dizide yer alacağı belirtilen Bozkurt'un yeni dizi Ben De Özledim'de konuk oyuncu olacağı ifade edildi.

 

Show TV'nin yeni dizisi Sevdaluk'un kadrosuna katılan Bozkurt,  yeni dizisi Sevdaluk için evini bile Karadeniz'e taşıdı. Cengiz Bozkurt'un büyük bir hazırlık yapılan Sevdaluk'un kadrosunda kalıcı olması bekleniyor.

 

Bozkurt, Star TV ekranlarındaki Aramızda Kalsın dizisinde de Gökçe Bahadır'ın canlandırdığı Yadigar karakterinin kocası Halil'i canlandırdı. İki bölümde konuk oyuncu olarak yer alan Bozkurt, eşini aldatarak başka bir kadınla ev tutmasına karşın Yadigar ve çocuklarını almak üzere İstanbul'a gelmiş ve dizinin yayınlanan 3. bölümünün sonunda onları ikna etmişti.

 

-Sevdaluk için dev kadro

 

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Sevdaluk adlı iddialı dizide ise Erdal Özyağcılar ve Demet Akbağ, ilk kez beraber kamera karşısına geçecek.


Konusu Karadeniz bölgesinde geçen dizi,  BKM ekibinin imzasını taşıyor.


Sevdaluk dizisinde Demet Akbağ, '‘Adalet’, Erdal Özyağcılar ise ‘'Ali İhsan’' karakterlerini canlandıracak.