Hande Oğuz'a Zuhal Yorgancıoğlu desteği
15.10.2013 11:53

 

Zühel Yorgancıoğlu, Hande Oğuz için 3 kıyafet hazırladı.

 

Yurtdışında 'Madam Z' adıyla tanınan İzmirli ünlü modacı Zühal Yorgancıoğlu, Miss Globe International'da Türkiye'yi temsil edecek olan Hande Oğuz'a üç kıyafet hazırladı.

 

Arnavutluk'un başkenti Tiran'da 2 Kasım'da düzenlenecek Miss Globe International'da Türkiye'yi temsil edecek İzmirli güzel Hande Oğuz'a, yurtdışında 'Madam Z' adıyla tanınan ünlü modacı Zühal Yorgancıoğlu büyük destek verdi. İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'ni bitiren, Dokuz Eylül Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimini sürdüren Hande Oğuz'un katıldığı yarışma ve yarışmanın yapılacağı yeri göz önüne alan Yargancıoğlu'nun hazırladığı kıyafetlerden birinin adı, Balkan ülkelerinin renklerini içeren 'Balkan Rüzgarı'. Diğer kıyafetin adı, Yunan mitolojisine göre Truva Savaşı'na neden olan dünyanın en güzel kadını Truvalı Helen'i anlatan 'Güzel Helen'. Üçüncü kıyafet ise Osmanlı ihtişamını yansıtıyor ve 'Topkapı' adını taşıyor.

 

23 Yaşında, 1.78 metre boyundaki Hande Oğuz, 20 Ekim'de Tiran'da kampa girecek, 2 Kasım'da ise Türkiye'yi Miss Globe International'da temsil edecek.