Ben de Özledim fragmanında Seksenler esprisi
15.10.2013 21:28

 

Oyuncuları Gezi direnişine katıldığı için TRT tarafından bitirildiği yorumları yapılan Leyla ile Mecnun dizisi kadrosu, yeni dizilerinin fragmanında TRT'ye esprili göndermeler yaptı.

 

Star TV ekranlarında 25 Ekim'de başlayacak Ben de Özledim dizisinin fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanında Leyla ile Mecnun dizisinin TRT tarafından bitirilmesine ilişkin espriler yer aldı.

 

''Dizi gerçekten mi bitti'', ''Hani biz sıkıldığımız zaman bitirecektik'' sözleriyle Leyla ile Mecnun'un vakitsiz bitirilmesine esprili tepki konulurken, yeni diziye isim aranırken de TRT'nin sevilen dizisi Seksenler'e gönderme yapıldı. ''Dizinin ismi 2010'lar'' esprisiyle Birol Güven ve ekibi tarafından Seksenler ve Doksanlar adlı 2 proje yapılmasına bir bakıma espriyle karışık atıfta bulunuldu.

 

Ben de Özledim dizisinin yönetmeni Onur Ünlü. Burak Aksak'ın senaryosunu yazacağı dizide, Leyla ile Mecnun dizisinde İsmail abi rolündeki Serkan Keskin, Erdal Bakkal rolündeki Cengiz Bozkurt, İskender rolündeki Ahmet Mümtaz Taylan ve Yavuz rolündeki Osman Sonant da rol alacak. Dizinin kadın oyuncusu ise Sera Tokdemir. Dizinin Facebook sayfası ise henüz yapım ekrana gelmeden 85 bin kişi tarafından beğenildi.

 

İşte diziden ilk fragman: