Sır gibi saklanan yeni filmden ilk görüntüler!
16.10.2013 20:52

 

Mavi Yasemin isimli filmiyle büyük övgü kazanan sinema ustası Woody Allen'ın sır gibi saklanan yeni filminden ilk görüntüler ortaya çıktı.

 

Marvel ve ünlü yönetmen J.J Abrams ile çalışan Woody Allen'ın yeni filminin Ayışığında Sihir-Magic in the Moonlight ismini taşıyacağı öğrenildi. 

 

Çekimleri Güney Fransa'da gerçekleştirilen filmde, dev bir kadro yer alacak. Her filminde geniş bir kast oluşturan Woody Allen'ın yeni filminin oyuncuları Colin Firth, Emma Stone, Marcia Gay Harden, Jacki Weaver, Hamish Linklater, Eileen Atkins, Simon McBurney, Erica Leerhsen, Catherine McCormack, Paul Ritter ve Jeremy Shamos olacak.

 

Filmin gelecek yıl gösterime girmesi bekleniyor.

 

Woody Allen, uzun süredir Avrupa ülkelerinde çekilen filmleriyle izleyici karşısına çıkıyor. Sinema ustası, Vicky, Cristina, Barcelona, Paris'te Geceyarısı ve Roma'dan Sevgilerle adlı yapımların ardından San Francisco'ya dönerek Mavi Yasemin filmini çekmişti. Bu film eleştirmenlerden büyük övgü alırken, filmin başrol oyuncusu Cate Blanchett'ın Oscar ödülüne aday gösterilebileceği konuşuluyor.

 

İşte sır gibi saklanan yeni filmden ilk kareler: