Kim Kardashian, günün espri konusu oldu!
18.10.2013 00:47

 

Ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian, fazla kilolarına rağmen doğum sonrasındaki vücudunu banyo aynasından çektiği fotoğrafı Instagram'a koyunca günün espri konusu oldu.

 

Kızı North West'in doğumundan 4.5 ay sonra ''çok formda'' olduğuna karar veren Kardashian, iphone'u eline alıp üzerinde mayoyla banyo aynasından fotoğrafını çekti. 

 

Doğumdan sonra bol bol spor yaptığını ve Atkins diyetine başladığını duyuran Kardashian üzerinde bu çalışmalarının herhangi bir olumlu sonucu görülmezken, Kardashian bu fikirde olmasa gerek mayolu fotoğrafını takipçileriyle paylaşmakta sakınca görmedi. 

 

Atkins sözcüsü tarafından protein ve sağlıklı olmak için meyvelerin yanı sıra, diyetinde peynire yer verdiği duyurulan Kardashian'ın hızla kilo verdiği belirtildiyse de sonuç ortada olduğu için 32 yaşındaki yıldızın fotoğrafıyla ilgili sosyal medyada bol bol espri yapıldı. Bazı takipçileri de Kardashian'a, ''Elbiselerini giy ve bir anne ol'' şeklinde eleştirel yorumlar getirdi. İşte bu yorumlardan bazıları ve olay yaratan fotoğraf:

 

-Kim'i Kim'den fazla kimse sevmiyor. Şu bakışına bak!

 

-Herkesin kendisiyle dalga geçtiğini ne zaman anlayacak?

 

-Kim'in elbiselerini derhal geri verin

 

-İnsanlar fotoğrafın altına ''harika görünüyorsun'' yazıp sonra dalga geçiyor. Kim de bunu anlamıyor. Çok yazık.

 

-Üstüne para verelim ve giyin lütfen!

 

-En azından Kanye West ona dur demeli! Bu ne kendini beğenmişlik