Gladyatör'ün Türkiye'de çekeceği filme seksi yıldız!
18.10.2013 20:22

 

Oscar ödüllü ünlü aktör Russell Crowe'un çekimlerinin bir kısmını Türkiye'de gerçekleştireceği The Water Diviner filminde Ukraynalı ünlü model ve oyuncu Olga Kurylenko, Crowe ile başrolü üstlenecek.

 

Avustralyalı ünlü aktörün Çanakkale Savaşı'nı işlediği film için İstanbul'daki görüşmelerini sürdürüyor. Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz ve Mert Fırat'ın  3 Türk subayını canlandıracağı filmin satış ve dağıtımını Mister Smith Entertainment şirketi üstlenecek.


Yapımcılığını Andrew Mason ve Saving Mr. Banks filmiyle tanınan Troy Lum'ın üstleneceği The Water Diviner filminin senaryosunu Andrew Knight ve Andrew Anastassios kaleme alıyor. Çekimleri 2 Kasım'da Avustralya'da başlayacak olan filmde Crowe'un rol arkadaşı ise Olga Kurylenko olacak. Oblivion filminde Tom Cruise ile kamera karşısına geçen Kurylenko, 34 yaşında ve 2005 yılından bu yana kamera karşısında.


Warner Bros. yapımı film ile ilgili olarak Mister Smith Entertainment CEO'su David Garrett, Russell Crowe'un ilk yönetmenlik denemesi olan yapımdan çok umutlu olduklarını söyledi. Filmin senaryosunun duygusal, vurucu bir hikaye olduğunu dile getiren Garrett, geniş bir alanda çekimleri yapılacak olan filmin sağlam bir senaryosunun olduğunu ifade etti. Garrett, ''Uluslararası yıldız Olga Kurylenko'nun da katılımıyla bu film, dünya çapında büyük başarı elde edecek'' dedi.