TV'de Bu Akşam
20.10.2013 15:56

20:00
Güneşi Beklerken
KANAL D

Kerem, ne pahasına olursa olsun Zeynep’i kendinden uzaklaştırmak zorundadır. Fakat bunu yaparken de en büyük acıyı o çeker. Barış’ın aklı ise amcasındadır. Ya doğruyu söylüyorsa düşüncesini bir türlü aklından çıkartamaz. Cihan Hoca’ya verdiği tüm sözleri bozan Kerem, eski günlerine geri döner. Bu kararını ilk Can ile paylaşır. Fakat Kerem yeni hedefini açıkladığında ise işler değişir. Çünkü yeni oyun Can’ın ilk kez yapamayacağı zorlukta ve hiç beklemediği bir isimle ilgilidir.

 


23:15
Kayıp
KANAL D

Falko’nun talimatları ile oğlu ya da Bilal arasında seçim yapmak zorunda bırakılan Kemal tetiği çeker ancak, sonrasında yaşananlar herkes için beklenmediktir. Kerem’in başına konulan ödül, Nuri’nin iştahını kabartır. Tekrar Hasan’ı arar ve Kerem’e yeniden ulaşmaya çalışır. Nuri, Hasan’ı Kerem’in hayati tehlikeyi atlatamadığına inandırır ve yanında Kerem ile, Murat’la buluşmaya gider. Murat, parayı teslim eder etmez Kerem’i karşısında görünce ne yapacağını şaşırır.

 


20:00
Yetenek Sizsiniz Türkiye
STAR

Ekranların beğenilen yarışması ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor. Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla ekrana geliyor.

 


23:30
1 Erkek 1 Kadın
STAR

Adalet Hala’nın bayramda kurban işini abartmasını engellemek için durumu Ozan ve Zeynep ele alır. Ama her seferinde olduğu gibi Zeynep kurbanlıklara kıyamaz. Adalet Hala ile Zeynep arasında kalan Ozan’ı ise nasıl bir son beklemektedir? İstanbul’un gürültü ve kalabalığından illallah diyen Zeynep ve Ozan hafta sonu şehir dışına çıkmaya karar verir. Kafa dinlemek için gittikleri otel, hiç de öyle umdukları gibi sessiz ve huzurlu değildir. Zeynep, dolaşırken rastladıkları bir portre ressamına Ozan ve Zeynep'in portresini çizmesi için ısrar eder. Ozan'ın itirazlarına rağmen oturup poz veren ikili, ressamı çileden çıkartmayı başarır.

 


20:00
Kelime Oyunu
SHOW TV

Kelime Oyunu'nun bugünkü yarışmacıları Simge Fıstıkoğlu, Kaan Sezyum, Serdar Kuzuloğlu, Serkan Altuniğne ve Yılmaz Aslantürk... İhsan Varol’un sunduğu Kelime Oyunu'nda, anneler-babalar çocuklarıyla, nineler-dedeler torunlarıyla yarışıyor. Yarışmacılar, hızları ve pratik zekalarıyla rekabet ediyor, en iyi olmak için yarışıyor.

 


21:45
Güldür Güldür
SHOW TV

Kapalı kapılar ardında yaşanan devir teslim törenlerinin iç yüzü... Hipodromların efendisi Bilal, kaçan atı Cheesecake'ten sonra aradığı mutluluğu başka atlarda bulabilecek mi? Hayata biraz geç atılan İbrahim, orta yaş bunalımına anne babasıyla yaşadığı evde girerse ne olur? Bütün derslerden kalan Bahadır, babasının isteğiyle açılan sınavdan geçebilecek mi? Mafya babası İsmail ve yardımcısı Bilal, yaşadıkları sorunları atlatmak için aile terapistine giderse neler olur? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 


20:00
Doksanlar
ATV

Mustafa ve Tuğba’nın düğün günü gelip çatmıştır. Tüm mahalle, gelini kız evinden çıkarmaya gider ve duygusal anlar yaşanır. Mustafa ve Tuğba sonunda birbirlerine kavuşacak, dillere destan bir düğün yapılacaktır. Düğünün en önemli sürprizi ise Arif Susam’dır. Düğüne konuk sanatçı olarak gelen Arif Susam, davetlilere birbirinden güzel dakikalar yaşatırken, büyük yalanı ortaya çıkan Mustafa’nın ne yapacağı ve düğünde yaşanacaklar merak konusudur.

 


22:30
Kolpaçino Bomba
ATV

Zengin bir ailenin oğlu olan Özgür, hayatından memnun değildir. Ne cimri babasından destek görmektedir, ne de zengin kayınpederinden... Özgür'ün geçmişte sevgilisi olan Şale, çıkaracağı albüm için maddi destek beklemektedir. Bu desteği bulamayınca Özgür'ü, gizlice çektiği bir şantaj kasetiyle tehdit etmeye karar verir. Kalbi kırık bir kadının intikamı gibi görünen bu durumun arkasında aslında başka hesaplar vardır...