TV'de Bu Akşam
22.10.2013 16:43

23:15
Şans Kapıda
KANAL D

Ataköy'de şanslı yarışmacısını arayan Yiğit Alıcı, ilginç kapı sorusuna doğru yanıtı veren Engin Hanım’ın şans kapısını aralıyor.

 


19:20
Büyük Risk
STAR

Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 


23:30
Benim Hala Umudum Var
STAR

Hayatını üvey babası ve üvey abisinin baskıcı tutumları altında evden işe işten eve düzeninde yaşayan bir kız olan Umut ile hayatını zengin ailesinin tek çocuğu olmanın verdiği rahatlık ve ayrıcalıklar ortamında yaşayan Ozan’ın yaşamları bir partide tanıştıktan sonra tamamen değişir. Ozan ilk görüşte aşık olduğu Umut’la yakınlaşabilmek için gerçek kimliğini saklayarak Umut’un çalıştığı kuaför salonunda çalışmaya başlar. Başlarda Ozan’a mesafeli davranan Umut zaman içinde Ozan’ın kendisine olan ilgisine ve kendisi için yaptıklarına kayıtsız kalamaz ve ona aşık olur.

 


20:00
Benim İçin Üzülme
SHOW TV

Niyazi, Buke’nin bıraktığı mektubu okur, hüzünlü ve öfkelidir. Ailesine Buke’nin kendisini terk ettiğini söyler, herkes şaşkındır. Buke babasının yanına döner. Niyazi, Buke’yi eve dönmesi için ikna edebilecek mi? Şahin’in adamları Sinan’ı kaçırır. Bahar’la Sinan’ın ilişkisini öğrenen Şahin, Bahar’ı ve ailesini evden atar. Şahin ve Naz, Sinan’ın telefonundan herkese mesaj gönderir. Sinan, Şahin’in elinden kurtulabilecek mi? Irmak ve babası, her şeyden habersiz Sinan’ın ailesiyle düğün planı yapar. Irmak, Sinan’ın yokluğundan rahatsız olmasına rağmen evlenecekleri için mutludur. Resul, başına geleceklerden habersiz bir halde, bir anda hayatına giren Süheyla’yla ilgili hayaller kurmaktadır.

 


23:30
Güldür Güldür
SHOW TV

Oya ve İsmail istenmeyen misafirleri Bilal ve Mehtap'tan kurtulabilecek mi? Evlenebilmek için Bahadır'ın iş bulmasını bekleyen Mehtap, hayallerine kavuşabilecek mi? Topkapı müzesinden çalınan Kaşıkçı Elması'nı Dedektif Şevket bulabilecek mi? Ekranların efsanesi, televizyonun en şahane kadını Yeter Canlı ile sabah sabah cinayet geri dönüyor. Sınav için notlarını isteyen Bilal'in attığı mesajı Yeter yanlış anlarsa neler olur? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 


20:00
Kaçak
ATV

Yeraltı dünyasında durulmayan suları kendi amaçları için kullanmaya başlayan Serhat, Dadaylı ve Doktor Nazmi, Topçuoğlu’na adım adım yaklaşır. Ertan, öz babası ve kayın pederi arasında sıkışmaya başlar. Merve, Ertan’la evliliğini sorgularken bir yandan da ailesini bir arada tutmaya çalışır. Topçuoğlu ailesinin giderek düşen savunması, intikam planları için güzel bir fırsat olacaktır.

 


22:30
Ben Onu Çok Sevdim
ATV

Adnan Menderes, bir baba ve bir başvekil olarak zor günler geçirmektedir. Bir taraftan istihbaratın dışa bağımlılığı ve Türkiye’nin ulaşım sorununa karşı mücadele veren Menderes, diğer taraftan da oğlunun kalbini sıkıştıran sancılarla boğuşmaktadır. Naciye Hanım, Ayhan’ın arkasından kuyusunu kazan bir arkadaşı olduğundan şüphelenir. Bunun için bir yemek tertipleyen Naciye, Ayhan’ın operadan arkadaşlarını çağırıp ağızlarını yoklar. Ancak ihanetin yanı başından geleceği gerçeğini göremez. Mahkeme günü geldiğinde, Ayhan Aydan’ın hayatı, Şadan’ın dudağından çıkacak iki kelimeye bağlıdır. Genç aşıkların hükmünü verecek Ahmet Bey’in ise vekâletten daha büyük planları vardır.