TV'de Bu Akşam
23.10.2013 16:29

 

A.Ş.K. (Yerli dizi)

 

Kanal D

20:00

 

Derin bir aşk duyduğu Kerem'den ansızın ayrılma kararı alan Şebnem, herkesin hayatını bir anda altüst eder. Her şey hayalini kurduğu şekilde ilerlerken Kerem’in beklenmedik teklifi karşısında şaşıran Şebnem, içinde bulunduğu çaresizliğin bir kez daha farkına varır. Onun için tek çare, hastalığın onu götürdüğü yolda yalnız başına yürümektir. Bu sırada Kerem ve Azra ise, Şebnem’in bu kararı ile iyice çıkmaza girerler. Abdurrahman bir an için soluk aldırmaz. Artık onlar için de tek kurtuluş kaçmaktır.

 

 

 

 

 

Muhteşem Yüzyıl (Yerli dizi)

 

Star TV

20:00

 

Süleyman yeniden evlat sahibi olacak olmanın heyecanını yaşarken, Hürrem’in içi buruktur. Hürrem, haremde kendinden habersiz işler çeviren Fatma’dan intikam almaya kararlıdır. Fatma’nın evliliği ile ilgili büyük bir sır öğrenir. Manisa’da öldürülen esnafın karısı Selim hakkında dava açar. Bunu öğrenen Nurbanu gizlice kadınla görüşmeye gider. Bu buluşma Selim ve Nurbanu arasında iplerin kopmasına neden olur.

 

 

 

 

 

Pis Yedili (Yerli dizi)

 

Show TV

20:00

 

Milli Eğitim Bakanlığı okullarda tablet dönemine geçmiştir ve Girişim Koleji de pilot okul seçilmiştir. Esma Sultan tarafından tüm öğretmen ve öğrencilere tabletler dağıtılır, Pis Yedili hariç... Bu durumu çözmek PC’ye düşer. Elçin, Zeynep’i öldürmeye kastettiği gerekçesiyle mahkemeye kadar hapishanede kalacaktır. Ceyhun, inşaatta çalışan ve olayı gören işçiyi şahit olarak ifade vermesi için konuşmaya gider fakat Zeynep ondan önce davranmıştır. Zeynep ifadesinden vazgeçecektir fakat tek bir şartı vardır. Esma Sultan, nikah masasında terk edilmesinin acısını bir türlü atamamaktadır. Herkesin onu aşağıladığı sanrısı ile okulda dolaşırken, bununla yüzleşmeye karar verir.

 

 

 

 

 

Doksanlar (Yerli dizi)

 

ATV

20:00

 

Tuğba ile erkenden evlenebilmek için Nuri ve Şükran’ın Altınoluk’a yerleşeceği yalanını söyleyen Mustafa, balayı dönüşü onu bekleyen kötü sürprizden habersizdir. Nuri’lerin evine yerleşme hayalleri kuran Gergin Melahat ve Necmettin, Şükran ve Nuri’nin bir an önce gitmesini ister. Mustafa’nın büyük yalanı ortaya çıkmak üzeredir. Emin, bir talihsizlik sonucu polisin eline düşünce, olaylar mahalleye kadar sıçrar. Öte yandan üniversiteye hazırlanan gençler için mahalleli Halil’in kafesi dershane haline getirilir.

 

 

 

 

 

Avrupa Avrupa (Yerli dizi)

 

TRT 1

19:50

 

Mahir, Nermin’in gönlünü almak için türlü girişimlerde bulunsa da, Nermin’in onu kolayca affetmeye hiç niyeti yoktur. Durumdan haberdar olan Can’ın aklına, yurtdışında oldukça popüler olan babyshower partisi düzenlemek gelir. Sürpriz partiyi öğrenen Nermin, Gül aracılığıyla Mahir’e tüm isteklerini yaptırmanın bir yolunu bulur. Tüm kadınlar Saadet önderliğinde kendi partilerini düzenlemeye karar verirken, erkekler tarafı da farklı konseptli bir parti organizasyonuna girişir. Partiye çağrılan dansöz adresleri karıştırınca da, erkekler tarafında tam bir kaos yaşanır.