TV'de Bu Akşam
24.10.2013 17:51

 

İntikam (Yerli dizi)

 

21:00

Kanal D

 

Arsoylar’da düğün telaşı vardır. Zoraki gelin Şahika, gönülsüz de olsa düğününün kusursuz olması için uğraşmaktadır. Yağmur, annesinden yeni bir bilgi öğrenir ve delillerin olduğu hard diski Hakan’a tekrar inceletir. İkili karşılarında buzdağının görünmeyen yüzünü bulur. Yılın düğünü ise sade ve şık bir törenle yapılır. Düğüne beklenmedik bir isimle katılan Yağmur herkesi şaşırtmayı başarır. Ancak kafasındaki planı engelsiz uygulamaya koyan Yağmur’un Haldun ve Şahika’ya bir sürprizi vardır.

 

 

 

 

 

Aramızda Kalsın (Yerli dizi)

 

20:00

Star TV

 

Antepli iki çocuk annesi Yadigar'ı evliliğinin 12. yıl dönümünde büyük ve kötü bir sürpriz bekler. Yadigar o gün iki çocuğunu alıp evini terk eder, İstanbul yollarına düşer. Yola çıkarken elindeki tek şey annesinin ölmeden önce bir arkadaşına yazdığı mektuptur. Mektup annenin Yadigar için gizli bir emanet bıraktığını söylemektedir. Emaneti saklayan Hüsne Celepoğlu ve kocası Bahattin Celepoğlu'nun en büyük derdi batmak üzere olan lokantalarını kurtarmak. Hüsne bu uğurda bütün ümidini yıllar önce İtalya'ya gitmiş olan Civan'a bağlar. İtalya'da aşçıbaşı olan Civan İstanbul'a gelecek, lokantanın başına geçecek, Celepoğlu ailesinin çilesi nihayet bitecek. Bu sırada Civan bir düğünün yemeklerini yapmak üzere İstanbul yoluna düşmüştür bile... Bir tarafta hayatta gelmesinden en çok korktukları Yadigar, bir tarafta bin bir dalavereyle eve getirdikleri Civan... Celepoğlu ailesinde böylece komik, romantik, sürprizli ve yepyeni bir macera başlar.

 

 

 

 

 

Laz Vampir Tirakula (Yerli film)

 

20:00

Show TV

 

Vlad Tepeş, 'Kazıklı Voyvoda' namı diğer Drakula, aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet'in kan kardeşidir. Fatih'in emriyle Drakula'nın kellesini kesen Koçoğlu ise Drakula'nın ısırığıyla vampir olduğu için onu öldürdüğü anda kendisi de ölür. Günümüze gelindiğinde efsane gerçek olur ve Drakula dirilir. Vampir avcısı Koçoğlu da 2012'de dirilir. Drakula, celladı Koçoğlu'nun peşine düşeceğini bildiği için dikkat çekmek istemez. Bu yüzden halktan birinin bedenine girme kararı alır ve karısı Elizabeth'e aşık olan Laz taksici Dursun'un bedenine girer. Fakat efsane vampir kral, çok büyük bir hata yapmıştır. Laz'ın bedenine hakimiyette zorluklar yaşamaya başlar. Konuşması bir Laz gibi olur. Dursun'un ruhu zaman zaman bedene hakim olmaya başlar, bu değişim Drakula'nın başına olmadık komik olaylar açacaktır.

 

 

 

 

 

Kurtlar Vadisi Pusu (Yerli dizi)

 

20:00

ATV

 

Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta: KGT ekibi, Poyraz’ın ekibiyle girdiği çatışmadan çıkabilecek mi? Akif, hangi hatasının bedelini ödeyecek? Elif, Nazife Anne ve Ömer Baba’ya kavuşacak mı? Abdülhey, Cahit’in amacını öğrenecek mi? Safiye, Tapınakçılar’ın isteğini mi yerine getirecek yoksa Cahit’i mi affedecek? Büyük Üstad’ı bulmaya çalışan Cahit, amacına ulaşabilecek mi? Akif, Murat’ı öldürecek mi?

 

 

 

 

 

Zengin Kız Fakir Oğlan (Yerli dizi)

 

19:50

TRT 1

 

Bu güne kadar başına binbir türlü bela açan Nurhan, bu sefer de kendini akıl hastanesinde bulur. Nurhan’ın başına gelenlerden habersiz olan zengin aile, olayı televizyondan öğrenince şoka girer. Başta hamile olan Biricik olmak üzere herkes telaş içindedir. Nurhan oradan kurtulabilecek midir?