TV'de Bu Akşam
28.10.2013 17:25

 

Oğlum Bak Git (Yerli film)

 

20:00

Kanal D

 

Taksici Orhan'ın hayatı boyunca başına sürekli aksilikler, terslikler gelmiştir. Hayatta her şey onun aleyhine işler, tam yoluna girdi derken son anda bir şanssızlık yine onu bulur. Kürşat ve Teoman ise ona yardımcı olmaya çalışan en yakın dostlarıdır. fakat üçü de ne yapsa işe yaramaz en sonunda bilime başvururlar. Kişisel Gelişim Uzmanı Figen'e ulaşan Orhan profesyonel destek almaya kararlıdır. Fakat çözüm bulmak için kapısını çaldığı Figen onun başına daha çok bela açacaktır.

 

 

 

 

 

O Ses Türkiye (Yarışma)

 

20:00

Star TV

 

Jüri üyeleri Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir yarışa giriyor. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor. O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

 

 

 

 

 

Bebek İşi (Yerli dizi)

 

20:00

Show TV

 

Candan, hamileliğinin son aylarını yaşamaktadır. Ancak Candan’ın karnındaki biricik bebeği Yankı’nın doğumun normal sürecini beklemeye niyeti yoktur. Onun acelesi vardır. Annesinin karnından bir an önce çıkması gerekmektedir. Candan, vaktinden önce gelen sancılarla boğuşmaya başlar. Kocası Murat, Candan’ın çığlıklarını duyup yanına geldiğinde çok daha büyük bir hengâme yaşanmaya başlar. Çünkü Murat, Candan’dan çok daha fazla telaşlıdır. Sanki doğumu karısı değil de kendisi yapacakmış gibi derin derin nefes almaktadır. Murat ve Candan, bu şartlarda hastaneye yetişebilmek için bir yolculuğa çıkarlar. Yankı ise annesinin karnından dış dünya ile ilgili yorumlar yapmaya başlamıştır bile... Ve en sonunda doğum gerçekleşir ve Yankı bebek dünyaya “merhaba” der.

 

 

 

 

 

Karadayı (Yerli dizi)

 

20:00

ATV

 

Mahir, Feride’nin işbirliği teklifi yüzünden gerilir. Feride’nin yardımını kabul etmek, sevdiği kadının canını tehlikeye atmakla aynı şeydir Mahir için... Ancak Feride kararlıdır. Mahir hayır derse kendi bildiği yoldan gidecektir. Mahir, canını yaka yaka uzak kalmaya çalıştığı Feride’yle beraber hareket etmeyi kabul eder. Hapisten çıkan Dalyan Rıza, Necdet’in arkasından çevirdiği dolapları Mahir’den öğrenir. Hesabını soracaktır ancak Mahir’in ricası üzerine bir süre beklemeyi kabul eder ama yine de boş durmayacaktır. Sevkiyatı sorunsuz halleden Turgut, artık Serra’yla ilgilenmeye fırsat bulur. Bir an evvel elindeki delile ulaşmalı, delille beraber Serra’dan da kurtulmalıdır. Oysa aynı delilin peşine Mahir’in de düştüğünden habersizdir.

 

 

 

 

 

Beni Böyle Sev (Yerli dizi)

 

19:50

TRT 1

 

Ömer Karatepe, zengin bir ailenin tek çocuğu olmasına rağmen mütevazı bir çocuktur. Annesinin neredeyse tüm hayatına yön veren aşırı ilgisi ile yetişmiştir. Babası ise onun bir an önce okulunu bitirip şirketin başına geçmesini istemektedir. Ama Ömer bir fotoğraf tutkunu ve iyi mimar olma hevesindedir. Ayşem, Trabzon'dan İstanbul'a okumaya gelen, deli dolu, yaşam enerjisi yüksek bir kızdır. Memleketinde köftecilik yapan babası Nail'den ilk kez ayrılmıştır. Ayşem, İstanbul'da amcası İlyas'ın yanında yaşarken yengesinin kendisini istemediğini öğrenince evden ayrılır. Ömer'le yolları da bu zor zamanlarında kesişir.