TV'de Bu Akşam
29.10.2013 16:43

20:00
Çalıkuşu
KANAL D

Kamran, babasını iyileştirmek için uyguladığı yöntem o yıllarda yasaktır, fakat Kamran’ın tek istediği Seyfettin Bey’i yaşatmaktadır. Bir hain, Kamran’ı şikayet eder. Artık kederli ve düşünceli Kamran'ın önünde yeni adımlar belirmiştir. Kamran şaşkın, Feride ise çok endişelidir. Aynı saatlerde bir adam hayata veda eder...

 


23:15
Şans Kapıda
KANAL D

Kızı ve damadıyla birlikte alışveriş yapan Firuz Bey kapı sorusuna doğru yanıt vererek yarışma şansı kazanıyor.

 


19:20
Büyük Risk
STAR

Ogün Sanlısoy ve Canan Yaka sorularıyla Büyük Risk'te... Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 


20:00
O Ses Türkiye
STAR

Jüri üyeleri Türkiye’nin en güzel sesini bulmak için bu hafta da eğlenceli bir rekabetin içine giriyor. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor. O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

 


23:30
Aramızda Kalsın
STAR

Antepli iki çocuk annesi Yadigar'ı evliliğinin 12. yıl dönümünde büyük ve kötü bir sürpriz bekler. Yadigar o gün iki çocuğunu alıp evini terk eder, İstanbul yollarına düşer. Yola çıkarken elindeki tek şey annesinin ölmeden önce bir arkadaşına yazdığı mektuptur. Mektup annenin Yadigar için gizli bir emanet bıraktığını söylemektedir. Emaneti saklayan Hüsne Celepoğlu ve kocası Bahattin Celepoğlu'nun en büyük derdi batmak üzere olan lokantalarını kurtarmak. Hüsne bu uğurda bütün ümidini yıllar önce İtalya'ya gitmiş olan Civan'a bağlar. İtalya'da aşçıbaşı olan Civan İstanbul'a gelecek, lokantanın başına geçecek, Celepoğlu ailesinin çilesi nihayet bitecek. Bu sırada Civan bir düğünün yemeklerini yapmak üzere İstanbul yoluna düşmüştür bile... Bir tarafta hayatta gelmesinden en çok korktukları Yadigar, bir tarafta bin bir dalavereyle eve getirdikleri Civan... Celepoğlu ailesinde böylece komik, romantik, sürprizli ve yepyeni bir macera başlar.

 


20:00
Benim İçin Üzülme
SHOW TV

Şahin, Sinan'ı evine getirir ve ailesine teslim eder. Ailenin erkekleri Sinan ve Bahar'la ilgili gerçekleri öğrenir, öfke ve hayal kırıklığı içindedirler. Niyazi ve Enver, Sinan'a Irmak'la evliliği konusunda baskı yapar. Sinan, ailesinin baskısı karşısında ne yapacak? Buke, Niyazi'ye dönmemekte kararlıdır. Niyazi ise Buke'nin dönüşünü umutla beklemektedir. Resul, küçük bir ev bulur ve oraya taşınır. Ailesinin kendisi yüzünden evsiz kalmasına üzülen Bahar, kendisine iş aramaya başlar. Fehime'lerin evsiz kaldığını duyan Yaşar, bir umutla Fehime'nin karşısına çıkar ve ailesinin onunla birlikte yaşamasını ister. Fehime, nasıl bir karar verecek? Sinan ve Irmak, evlilik hazırlıklarına başlar. Irmak, Sinan'la evleneceği için mutludur. Sinan ise duygusal bir karmaşanın içindedir.

 


23:30
Güldür Güldür
SHOW TV

Metrobüste bomba paniği... Kırmızı kablo mu, mavi kablo mu kesilecek? Rüyalar Caddesi grubu otostopla Bodrum'a gitmek isterse başlarına neler gelir? Sağlıklı yaşam gurusu Yeter ve mangal sever kocası Bilal, bu defa yoga kampına giderse neler olur? Kıskançlık yüzünden ayrılan İbrahim ve Mehtap arkadaş kalmayı becerebilecek mi? Bütün merak edilen soruların cevapları ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür'de...

 


20:00
Kaçak
ATV

Çocukluk arkadaşı Sarı Erol’dan şüphelenmeye başlayan İsmet Ali, kime güveneceğini şaşırır. Oğlu Burak’ın bir kızın ölümüne sebep olduğunu öğrenince adalet duygusuyla yüzleşmek zorunda kalır. Merve, ailesini bir arada tutmakta zorlanırken Nurgül’ün Ertan’ın yanında çalışmaya başlaması iki dünyayı birbirine iyice yaklaştıracaktır. Yeni zaferlerini kutlayan Serhat, Dadaylı ve Nazmi’yi ise kötü bir sürpriz beklemektedir.

 


23:15
Ben Onu Çok Sevdim
ATV

Adnan Menderes ile Ayhan Aydan’ın yolları ilk kez özel bir davette kesişir. Ayhan Aydan’dan çok etkilenen Menderes, onunla karşılaşmak için fırsatlar yaratmaya başlar. Ancak Aydan’ın önünde kocası Ferit Alnar engeli vardır. Kocasının hastaneden çıkmasıyla gelişen olaylar Aydan'ı hayatını değiştirecek bir karar vermeye zorlar. Bu kararın ardında Başvekil'e aşık olma korkusu vardır. Yüksel Menderes, kız arkadaşı Sinem'den büyük bir devlet sırrını öğrenecek ve kendisini Cunta meselesinin tam göbeğinde bulacaktır. Bir taraftan istihbaratın dışa bağımlılığı ve Türkiye’nin ulaşım sorununa karşı mücadele veren Adnan Menderes, diğer taraftan da oğlunun kalbini sıkıştıran sancılarla boğuşmaktadır. Adnan Bey, oğlu Yüksel’in durumuna dayanamaz ve bu olaya müdahale etmek ister. Berin Hanım aklını, Başvekil ise kalbini dinler. Kimsenin beklemediği olaylar birbirini izler. Ferit Alnar ve Ayhan Aydan boşanma sürecine girer. Ancak Ferit Bey’in pes etmeye niyeti yoktur. Ferit Bey hayallerinin teklifini Şadan’a sunacaktır. Şadan ya en yakın arkadaşına ihanet edecektir ya da hayallerini boş verip bildiği yoldan gidecektir. Mahkeme günü geldiğinde, Ayhan Aydan’ın hayatı, Şadan’a bağlıdır.