TV'de Bu Akşam
30.10.2013 18:21

 

22:00
Merhamet
KANAL D

Narin'in öyküsü küçük bir kasabada başlar ve İstanbul’a kadar uzanır. İstanbul’a geliş hikayesi epey çetrefilli olsa da, İstanbul’da birinci ayın sonuna gelindiğinde ise Narin, bir iş bulmuş ve ev kirasını ödeyebilecek duruma gelmeyi başarmıştır. Ancak ağlarını örmekte olan kader, onun yolunu yalnız bir burjuva kızı olan Deniz’le kesiştirir ve bu iki kız, o günden sonra birbirine kenetlenirler. Geldiği fakir hayata rağmen, yoluna çıkan engelleri azmi ve başarısıyla alt eden Narin için asıl mücadele, eski ama küllenmeyen aşkıyla karşılaşmasıyla başlayacaktır.

 


19:20
Büyük Risk
STAR

Bu bölümde Bahar Öztan ve İlker Yasin soruyor. Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 


20:00
Pis Yedili
SHOW TV

Fatih, hapishaneden kaçmıştır ve Cimbom’un evine gelmiştir. Evin çevresinde dolanıp gözetlemektedir. Durumu öğrenen Pis Yedili, Cimbom ve annesinin evde kalamayacağına, başka bir yerde kalmaları gerektiğine karar verir. Elçin, Zeynep’in şikayetten vazgeçmesi üzerine serbest kalmıştır. İlk işi yurda gidip Ceyhun’u görmek olur fakat orada gördükleri ve Ceyhun’dan duyacağı sözlerle Elçin altüst olur. Girişim Koleji’nde yapılacak Başarı Ödülleri töreni için Esma Sultan, organizasyon hazırlığındadır. Fakat işler hiç de istediği gibi gitmez.

 


23:15
Muhallebi Kafa
SHOW TV

Kavramsal eğlence olur mu? Muhallebi Kafa'da birçok kavram ve konu, eğlenceli bir tarzda ele alınıyor ve örneklerle beyinlerde somutlaştırılıyor. Çaydan halıya, kediden kuantum fiziğine kadar birçok konu bu programda konuşuluyor.

 

 

20:00
Doksanlar
ATV

Nuri ve Şükran, Azerbaycan’a ziyarete gitmeye hazırlanırken, Melahat de Nuri’lerin evine yerleşmenin hazırlıklarını yapmaktadır. Yine büyük bir yalan söyleyen Mustafa, işin içinden nasıl çıkacağını kara kara düşünmektedir. Son anlarını Tuğba’yla baş başa geçirmek ister ama bir türlü başaramaz. Emin yüzünden polis tarafından gözaltına alınan Nuri ise intikam almak için tazminat davası açar. Olayı öğrenen Emin büyük bir şok yaşar. Gönüllü dershanenin yakışıklı hocası Görkem’i kıskanan Atilla, ondan kurtulmanın yollarını arar. Özlem’in Atilla’ya büyük bir sürprizi vardır. Nuri’ler Azerbaycan’dan dönünce Mustafa’nın yalanı ortaya çıkar. Mustafa’yı çok zor günler beklemektedir.

 

 

23:15
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

Kenan Işık'ın konuğu yirmi altı yaşındaki Batuhan Sezer... Ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Alev Sezer’in oğlu olan Batuhan Bey'in hedefi, 60.000 TL kazanmak... Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...