Başarılı avukat nasıl vampir kadına dönüştü?
01.11.2013 00:49

 

Meksika'da yaşayan 35 yaşındaki Maria Cristerna, farklı olma isteğiyle yaptırdığı dövmelerle başladığı değişim sonucunda yaratığı andıran bir görünüme sahip oldu. Tuhaf bir hale bürünen Cristerna'yı görenler şaşkına dönüyor.

 

Dailymail'ın haberine göre, ''Vampir Kadın'' olarak tanınan Maria Cristerna, Meksika'da dindar bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Güzel ve masum yüzüyle dikkat çeken Cristerna, 17 yaşında evlendi. Hukuk eğitimi gören ve avukatlık yapmayan başlayan Cristerna, günün birinde karar değiştirerek ''video jokey'' olmaya karar verdi.

 

MARIA CRISTERNA'NIN İLGİNÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN FOTO GALERİYE TIKLAYIN

 

Dünyanın her tarafını gezerek DJ partneri Gis Sanchez ile yeni mesleğine gönül veren 4 çocuk annesi Cristerna, giderek sadece dövmeler yetmeyince önce dişlerini değiştirdi, daha sonra başına boynuzlar ekletti. Kulak memelerine Afrikalı kadınları andıran iki kocaman halka taktıran Cristerna, kaşlarına boydan boya çengelli iğne biçimindeki küpelerle piercing yaptırdı. Saçları normal bir insandan çok farklı olan Cristerna, rasta yaptırarak onları kırmızıya boyattı. Dudak ve çenesinde diken biçimli piercingler olan Cristerna, ayrıca tüm alnına yıldız ve yanaklarına farklı desenlerle dövmeler yaptırdı. 

 

Yaşadığı küçük kasabada başlarda insanların korktuğu Cristerna, kadına karşı şiddete ilişkin konuşmalar yapıyor. Kasaba halkının onun bu yeni ve ''farklı'' görünümüne'' artık alıştığı elini sıkmaktan veya öpmekten çekinmedikleri belirtildi. 

 

Görüntünün herşey olmadığını, kendisinin farklı bir güzellik anlayışı olduğunu belirten Cristerna, ''Benim nasıl göründüğüm değil kim olduğum önemli'' diyor.