Yeni 'Cindoruk' ekranlarda!
01.11.2013 14:30

Daha önce 'Firar' ve 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizilerinde rol alan Taner Cindoruk İnadına Yaşamak ile yeniden ekranlarda..

 
Yakında Kanal D'de yayınlanacak olan, başrollerini Oktay Kaynarca, Sanem Çelik ve Murat Ünalmış'ın paylaştığı 'İnadına Yaşamak', yayınlanan ilk fragmanı ile sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden biri olmuştu. 

İnadına Yaşamak dizisinin oyuncu kadrosunda, başarılı oyuncu Caner Cindoruk'un kardeşi olan, Taner Cindoruk da bulunuyor. Daha önce 'Firar' ve 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizilerinde rol alan Taner Cindoruk, ilk ciddi deneyimini 'İnadına Yaşamak' dizisi ile kazanmış olacak. Genç oyuncunun nasıl bir karakteri canlandıracağı ise merak konusu...

'Cindoruk' kardeşler rakip olmaya hazırlanıyor!

Kanal D'nin yeni yayın dönemindeki iddialı dizileri arasında gösterilen 'İnadına Yaşamak', iki kardeşin ekranlarda reyting savaşı vermesine de tanıklık edecek. 'Aramızda Kalsın' dizisinde rol alan Caner Cindoruk ile 'İnadına Yaşamak' dizisinde rol alan Taner Cindoruk'un aralarındaki tatlı rekabet, 'İnadına Yaşamak' dizisinin yayın tarihinin netlik kazanmasıyla daha da zirveye ulaşacak.