TV'de Bu Akşam
01.11.2013 18:42

20:00
Yalan Dünya
KANAL D

Birbirinden çok zıt ve farklı iki aile, bir takım tesadüfler sonucu Cihangir’in göbeğinde; yan yana, hatta aynı terasta bir arada yaşamaya mahkum olunca iki taraf için de artık her gün yepyeni bir macera ve beklenmedik sürprizlerle doludur.

 


23:15
Beyaz Show
KANAL D

Sevilen talk-show programı Beyaz Show yine birbirinden ünlü konukları ve şovlarıyla ekrana geliyor.

 


19:20
Büyük Risk
STAR

Her bölümde üç yarışmacı, Selçuk Yöntem'in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü isimlerin de yarışmacı olarak katıldığı programda yarışmacılar bilgileri ve hızları sayeside bir sonraki yarışmaya devam hakkı kazanıyor. Ayrıca, sanat, spor ve gösteri dünyasının önemli isimleri sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

 


23:30
Ben de Özledim
STAR

Leyla ile Mecnun dizisi ani bir kararla yayından kalkınca, dizinin yapımcılarından Funda ve yönetmen Onur durumu oyunculara açıklar. Bütün dizi ekibi işsiz kalmıştır. İşi ve birbirleriyle çalışmayı seven ekip durumu kabullenmekte güçlük yaşar. Ali canlandırdığı Mecnun karakterinin etkisinden bir türlü kurtulamamaktadır. Serkan’ın bir yanı hala “İsmail Abi”dir. Evli ve bir çocuk babası Osman ise dizideki karakteri Yavuz gibi bütün vaktini arkadaşlarıyla geçirmektedir. Cengiz herkesin gözünde hala Erdal Bakkal’dır. Ahmet, tıpkı İskender gibi bütün ekibin babası konumundadır. Kimse rolünden tam olarak çıkamamıştır ve her biri gündelik hayata adapte olmakta zorluk çekmektedir. Oyuncular Leyla ile Mecnun'un senaristi Burak'a giderek yeni bir dizi yazmasını isterler. Üç yıldır aynı diziyi yazmakta olan Burak'ın yeni bir proje üzerinde düşünecek vakti olmamıştır. Herkes kara kara ne yapacağını düşünmeye başlar.

 


20:00
Dila Hanım
SHOW TV

Suat, Rıza'yla uğraşmaya devam etmektedir. Rıza, Suat’ın çabalarıyla polis tarafından nezarete atılır. Rıza bu işte Dila’nın parmağı olduğunu düşünür. Ancak Dila’nın hiçbir şeyden haberi yoktur. Barazoğlu çiftliğinde bir koşuşturmaca vardır. Sultan, doğum sancısıyla hastaneye kaldırılır ve bir oğlu olur. Arzu, Kadir'le yaptığı plan sonucu çiftliğe kızını görmeye gidecektir. Melike’nin sert tepkisiyle karşılaşan Arzu, kızını bahane edip, çiftliğe yerleşecek midir? Fatma’nın Azer’e bir müjdesi vardır. Azer, Fatma’nın hamile olduğunu duyunca neye uğradığını şaşırır ve şok geçirir.

 


23:00
Bir Milyon Kimin?
SHOW TV

Geçen hafta tam 64 doğru cevapla final düellosuna çıkan kalp cerrahı Hasan Ardal ile ilk turda sadece 2 doğru cevap veren Volkan Uğurlu’nun final düellosuna tanık olmuştuk. İkinci bölüm finalini yıldız farkıyla rakibine kaptıran 33 yaşındaki kalp cerrahı, bakalım bu hafta ev kadınlarından mühendislere kuvvetli rakiplerini eleyip, tekrar final düellosunu görebilecek mi? Bir milyon lira için kendine güvenen ev kadınlarından akademisyenlere, her yaştan ve her şehirden adayların katıldığı “Bir Milyon Kimin?” elemelerinde, Okan Bayülgen, Bülend Özveren ve Gülben Ergen cevapları önceden verilmiş 10 soru soruyor. Bir milyon ödüllü bir yarışma için 10 tane soruya cevap verecek olmak belki biraz kolay görünebilir. Ama ışıklar yanıp kameralar adaylara döndüğünde, en basit sorular bile birden zorlaşabiliyor. Yarışmacılardan bir tanesi, on beş bölümün sonunda 1 milyon lira kazanma hakkını elde ediyor.

 


20:00
Huzur Sokağı
ATV

Huzur Sokağı’nın akıllı, cesur ve fedakâr delikanlısı Bilal, bambaşka bir dünyada yaşayan, geleneksel aile yapısından uzak büyümüş ve yalnızlık boşluğuna düşmüş Feyza ile karşılaşır. Birlikte büyüdüğü ve çevresinin kendisine yakıştırdığı Şükran’a karşı duygusal bir bağ kuramayan Bilal, Feyza ile tanışınca iyice kararsız kalır. Feyza’nın hayatında ise bambaşka sorunlar vardır. Üvey annesinin babasına ve ailesine karşı oynadığı oyunlardan habersiz olan Feyza, içindeki manevi boşluğun savurmasıyla kendini yabancısı olduğu bir dünyanın içinde bulur. Yıllardır Bilal’e âşık olan Şükran ise Feyza’nın ortaya çıkmasıyla duygularını sorgulamaya başlar.

 


22:00
Tatar Ramazan
ATV

Tatar Ramazan, babasına yapılan haksızlığın cezasını kendi elleriyle kestiği gün hapse girer. Başka bir şehre sürgün edilir. Uğruna ölümlere gideceği Süreyya’sını memleketi Ovacık’ta bırakır. Tek rüyası, içinde onun ve çocuklarının olduğu bir yuva iken, soğuk demir parmaklıkların ardında bir başınadır artık... Süreyya için de Ramazan'sız dünya bir mahpus yeridir. Bu kâbusun ortasında tek bir umut fidanı yeşerir Süreyya’nın yüreğinde... İçinde atan bir minik kalp daha olduğunu öğrenir. Karnında Ramazan’ın çocuğu büyümektedir gün be gün... Bunu duyan babası, urganı atar önüne... As kendini, temizle namusumuzu der. Umutsuzca ölüme giderken anasının yardımıyla kaçar Süreyya... Artık o da bir sürgündür Ramazan gibi..