Yeni sezona 'merhaba' dediler
02.11.2013 10:27

İstanbul’un eğlence hayatına farklı bir soluk getiren Billionaire Club ve yenilenen yüzü ile Cipriani; yeni sezona "merhaba" dedi. 

 
Palmali Şirketler Grubu’nun turizm bünyesinde faaliyet gösteren ve grubun markaları arasında Levent’teki The Istanbul EDITION’da yer alan Billionaire Club ve misafirlerine İtalyan lezzetlerini sunan Cipriani, yenilenen yüzleri ile kapılarını açtı. Mekanların açılışına; Nükhet Duru, Ziynet Sali, Berksan, Alişan, İvana Sert, Seray Sever, Berkay, Elif Güvendik eşi Levent Nayman, Gizem Özdilli'nin de aralarında bulunduğu sanat, iş ve spor camiasında çok sayıda davetli katıldı.

İBİZA KONSEPTİ İSTANBUL’DA

Dünyaca ünlü yıldızların müdavimi olduğu restoran Cipriani; New York, Hong Kong, Los Angeles, Miami, İbiza, Monte Carlo, Porto Cervo, Abu Dhabi, Venedik, Londra, İstanbul ve Bodrum’da hizmet veriyor. Yılların getirdiği deneyimle, gastronomi kültürüne birçok yenilik kazandıran Cipriani, değişmeyen kalitesi, servisi ve lezzetleriyle yeni sezonda da, bu defa İbiza’daki konsepti İstanbul’a taşıyarak, konuklarını ağırlayamaya hazırlanıyor.