TV'de Bu Akşam
02.11.2013 15:10

20:00
Arka Sokaklar
KANAL D

Hayat kadını Asuman’ın evine hırsız girer. Komşular, apar topar polise haber verirler. Asuman bu durum karşısında çok panikler. Yatak odasındaki kasa yerinde yoktur. Hüsnü ve Mesut ihbar üzerine olay yerine gelir. Kasada, mafya üyesi Bilal’in sakladığı DVD’ler vardır. Ekip, Asuman’ı korumaya alıp Bilal’in peşine düşer.

 


22:30
Kayıp
KANAL D

Nuri’yi öldürme girişimi başarısızlıkla sonuçlanır. Güvenlik kayıtlarını izleyen polis, yüzü maskeli bir hastabakıcıya ulaşır. Ancak kayıtlarda Kemal’in babasının da olması kafaları karıştırır. Üstelik Murat’ın, Kemal’in babası Feridun’un daha önce para için kendilerine şantaj yaptığını söylemesi Mehmet’i harekete geçirir. Leyla da ilk kez, Kerem’i dedesinin kaçırmış olabileceğinden şüphe eder...

 


19:20
En Güzel Bölüm
STAR

Ekranların beğenilen dizilerinin en çok konuşulan sahneleri, setlerden görüntüler, oyuncularla röportajlar, dizi dünyasından son haberler, En Güzel Bölüm'de...

 


20:00
Yetenek Sizsiniz Türkiye
STAR

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor. Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla ekrana geliyor.

 


23:30
3 Adam
STAR

Her hafta birbirinden ilginç konuları eğlenceli bir dille ekrana getiren, komik skeçlerle sosyal medyada da gündem oluşturuyor.

 


20:00
Bir Milyon Kimin?
SHOW TV

Geçen hafta tam 64 doğru cevapla final düellosuna çıkan kalp cerrahı Hasan Ardal ile ilk turda sadece 2 doğru cevap veren Volkan Uğurlu’nun final düellosuna tanık olmuştuk. İkinci bölüm finalini yıldız farkıyla rakibine kaptıran 33 yaşındaki kalp cerrahı, bakalım bu hafta ev kadınlarından mühendislere kuvvetli rakiplerini eleyip, tekrar final düellosunu görebilecek mi? Bir milyon lira için kendine güvenen ev kadınlarından akademisyenlere, her yaştan ve her şehirden adayların katıldığı “Bir Milyon Kimin?” elemelerinde, Okan Bayülgen, Bülend Özveren ve Gülben Ergen cevapları önceden verilmiş 10 soru soruyor. Bir milyon ödüllü bir yarışma için 10 tane soruya cevap verecek olmak belki biraz kolay görünebilir. Ama ışıklar yanıp kameralar adaylara döndüğünde, en basit sorular bile birden zorlaşabiliyor. Yarışmacılardan bir tanesi, on beş bölümün sonunda 1 milyon lira kazanma hakkını elde ediyor.

 


21:00
Adını Kalbime Yazdım
SHOW TV

Ömer ve Leyla, İstanbul'da her şeyden habersiz düğün hazırlıkları yaparken, Bozbey konağında da Dicle ile evlilik kararının Ömer'e nasıl anlatılacağı endişesi vardır. Dicle'nin konağa gelin gelme ihtimali, büyük gelin Zilan'ı dehşete düşürmüştür. Kadir ve Halil arasındaki gerginlik ise tırmanmaya devam etmektedir. Öte yandan Dicle'nin sevgilisi Emin Ali'nin de bu evliliğe razı olup bağrına taş basmaya niyeti yoktur. Leyla'yı kaybetmemek için törelere başkaldıran Ömer, sonunda silahların konuşmasını engelleyemeyecektir.

 


23:45
Makina Kafa
SHOW TV 

Okan Bayülgen'in sunumuyla ekrana gelen programda, ünlü konuklar ağırlanıyor. Ayrıca birbirinden renkli skeçlere, şarkılara ve kahkahaya yer veriliyor.

 


20:00
Veliaht
ATV

Veliaht'ta geçen hafta jüri ve seyirci oylaması sonucunda Kubat ve veliahtı Yiğit elenmişti. Bu hafta da veliahtların yanı sıra sürpriz düetler, rekabet ve eğlence sizleri bekliyor. Musa Eroğlu, Nükhet Duru, Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Deniz Seki, Rafet El Roman, Kutsi, Niran Ünsal, Hande Yener ve daha birçok ünlü isim... Her biri icra ettiği müzik tarzında yıllarca zirvede kalmayı başarmış... Şimdi onların tahtına aday, birbirinden iddialı veliahtlar var. Haftalar sürecek bu maratonun sonunda birincilik ipini kimin veliahtı göğüsleyecek?

 


23:15
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

Kenan Işık'ın ilk konuğu yirmi yaşındaki üniversite öğrencisi Osman Yılmaz... Osman Bey'in hedefi, 125.000 TL kazanmak... Yarışmanın diğer konukları ise Özgen Kolaşin ve Zühtücan Soysal... Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...