TV'de Bu Akşam
03.11.2013 18:08

20:00
Güneşi Beklerken
KANAL D

Kerem tarafından sırrı bütün okula yayılan Yağmur, elinde bıçakla bunun bedelini ödetmek için harekete geçer. Kerem’e saldıran Yağmur’un hedefi ile arasına beklenmedik bir kişi girer. Sayer Koleji basketbol takımının önemli bir karşılaşması vardır. Ancak son olaylar nedeniyle Barış’ın oynaması riske girer. Yağmur ise okulu bırakır bir daha dönmek istemez. Can ise Yağmur’dan vazgeçmeye niyetli değildir. Hem Yağmur hem de Can’ın Kerem’in son yaptıkları ile ilgili Zeynep’i suçlamaları onu fazlası ile şaşırtır. Kerem’den bu sorunun cevabını kendi duymak ister. Ancak maçta darbe alan Barış’ın kanaması vardır, yerine Kerem girer. Kerem maçı Barış için kazanmak zorundadır.

 


23:15
Yakın Tehdit (Trespass)
KANAL D

Miller ailesi refah, zenginlik ve huzur içerisinde yaşamaktadır. Kyle Miller büyük paralarla oynayan mücevher sektöründeki bir iş adamıdır; güzel bir eşi ve ergenlik çağını yaşayan genç bir kızı vardır. Fakat bir gün evleri aniden bir grup maskeli adam tarafından baskına uğrar. Başta evin içerisindeki yüksek güvenlikli kasanın içindekileri isteseler de eli silahlı bu adamların Miller ailesinden talepleri daha da fazladır...

 


19:20
En Güzel Bölüm
STAR

Ekranların beğenilen dizilerinin en çok konuşulan sahneleri, setlerden görüntüler, oyuncularla röportajlar, dizi dünyasından son haberler, En Güzel Bölüm'de...

 


20:00
Yetenek Sizsiniz Türkiye
STAR

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele ediyor. Yarışmacıları sahne öncesi karşılayıp, onların bazen heyecanını dindiren, bazense daha da heyecanlandıran Alp Kırşan'ın sahne arkası sunumuyla ekrana geliyor.

 


23:30
1 Erkek 1 Kadın
STAR

Demet Evgar ile Emre Karayel'in müthiş uyumundan destek alan program, kadın erkek ilişkileri üzerine kurulu hikâyeleri ekrana taşıyor. İlişkiler ile ironik bir biçimde dalga geçen dizi, evde, arabada, alışverişte, tatilde, spor merkezinde ve akla gelebilecek her yerde geçiyor. Dünyadaki her çiftin yaşayabileceği komik durumları özgün ve cesur bir tarzda anlatıyor. Sabit bir kamerayla çekimleri gerçekleştirilen ve belirli bir kurgusu olmayan kısa hikâyeler, ilişkilerde yaşanan komik diyalogları ve olayları yansıtıyor.

 


20:00
Sihirbazın Çırağı
SHOW TV

Balthazar Blake, Manhattan'ı baş düşmanı Maxim Horvath'a karşı korumaya çalışan bir modern zaman sihirbazıdır. Balthazar, kötülüğe karşı mücadelesinde yalnız değildir. Himayesine aldığı çaylak Dave Stutler da ona yardım etmektedir. Dave, ilk bakışta sıradan biri gibi görünen ve en büyük hayali güzel Becky'nin kalbini kazanmak olan bir öğrencidir. Ama Balthazar, ondaki gizli potansiyeli fark etmiş ve genç çırağına sihir sanatını ve büyü bilimini öğretmeye başlamıştır. Dave, bu zorlu eğitim sürecini tamamlamak, şehri düşmandan kurtarmak ve sevdiği kızın gönlünü kazanmak için tüm cesaretini toplamak zorundadır.

 

 

22:45
Bülent Ersoy Show
SHOW TV

Bülent Ersoy'un konukları romantik şarkıcı Kutsi ile halk müziğinin sevilen sesleri Hüseyin Turan ve Songül Karlı... Türk müziğinin sevilen sesi Bülent Ersoy'un sunumuyla ekrana gelen programda, dillerden düşmeyen şarkılar ve kuşaklara aktarılan türküler bir arada sunuluyor. Müzik, eğlence ve hoş sohbet bu programda...

 


20:00
Tatar Ramazan
ATV

Ramazan’ın en acı günüdür. Toprağın altında oğlunun cansız bedenini ararken içindeki merhamet de tükenip biter. Ama Beyefendi’nin Ramazan’la hesabı daha kapanmamıştır. Ramazan’ı oğlunun mezarı başında tuzağa düşürürler, onu bir mahzene kapatırlar ve burada işkencelerin en büyüğünü yaşatırlar... Kerim’in son anlarını izletirler Ramazan’a... Oğluyla birlikte Ramazan da ölmüştür.

 


22:00
İsyan (Lockout)
ATV

Sene 2079... MS1, uzayda kurulmuş bir hapishanedir. Dünyadan getirilmiş en tehlikeli 500 suçlu burada uyutulmaktadır. ABD Başkanı'nın kızı Emilie Warnock hapishaneye gelir gelmez isyan çıkar. Emilie ve MS1 mürettebatı, mahkumlar tarafından esir alınır. Casusluktan tutuklanmış eski devlet ajanı Snow, ABD Başkanı'nın emriyle MS1'e gider.

 


23:55
Jaws 2
ATV

Jaws’ın ortaya çıkması ile yaşanan korkunç trajedilerden dört yıl sonra Amity isimli kasabada esrarengiz deniz kazaları ve kayıplar baş gösterir. Polis memuru Martin Brody başka bir katil köpekbalığının ortaya çıktığından şüphelense de uyarılarına kasaba sakinleri kulak asmaz. Ne yazık ki Martin haklıdır ve denizde kana susamış bir başka köpek balığı sinsice yüzmektedir. Kasabadaki insanların yaşamı artık büyük bir tehdit altındadır.