TV'de Bu Akşam
04.11.2013 18:23

20:00
N'apcaz Şimdi?
KANAL D

Nalan ve Toygar büyük bir aşkla evlenmişlerdir fakat fazla zaman geçmeden bu evlilik bir kabusa dönüşür. Toygar kaçışı, metresi Alev ile yaşadığı yasak aşkta bulur. Bir yandan hayatı kendisine dar eden karısı ve evlilik düzeni, diğer yandan Alev ile olan ilişkisinin açığa çıkma ihtimali Toygar’a karmaşık planlar yaptıracaktır.

 


20:00
O Ses Türkiye
STAR

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor. O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

 


23:30
Aramızda Kalsın
STAR

Antepli iki çocuk annesi Yadigar'ı evliliğinin 12. yıl dönümünde büyük ve kötü bir sürpriz bekler. Yadigar o gün iki çocuğunu alıp evini terk eder, İstanbul yollarına düşer. Yola çıkarken elindeki tek şey annesinin ölmeden önce bir arkadaşına yazdığı mektuptur. Mektup annenin Yadigar için gizli bir emanet bıraktığını söylemektedir. Emaneti saklayan Hüsne Celepoğlu ve kocası Bahattin Celepoğlu'nun en büyük derdi batmak üzere olan lokantalarını kurtarmak. Hüsne bu uğurda bütün ümidini yıllar önce İtalya'ya gitmiş olan Civan'a bağlar. İtalya'da aşçıbaşı olan Civan İstanbul'a gelecek, lokantanın başına geçecek, Celepoğlu ailesinin çilesi nihayet bitecek. Bu sırada Civan bir düğünün yemeklerini yapmak üzere İstanbul yoluna düşmüştür bile... Bir tarafta hayatta gelmesinden en çok korktukları Yadigar, bir tarafta bin bir dalavereyle eve getirdikleri Civan... Celepoğlu ailesinde böylece komik, romantik, sürprizli ve yepyeni bir macera başlar.

 


20:00
Bebek İşi
SHOW TV

Yankı'nın çikolata aşkı tüm ailenin başını derde sokar. Market alışverişine Yankı’yla çıkan Murat, çikolata hırsızlığından tutuklanırken olayın bir yanlış anlama olduğunun öğrenilmesi bile ailedeki huzursuzluğu gidermeye yetmez. Çünkü onları bekleyen daha büyük bir şok vardır. Candan, Murat’ın başka bir kadından bir oğlu daha olduğunu öğrenir. Murat, böyle bir şeyin asla mümkün olamayacağını söylese de evin küçük misafiri küçük Murat ve annesi Biricik onu yalanlar. Acaba kim doğru söylüyor?

 


23:30
Öfkeli Aşıklar (The Upside of Anger)
SHOW TV

Beklenmedik bir anda kocası tarafından terk edilen Terry’nin hayatı alt üst olmuştur. Artık dört güzel genç kızı ile yaşamına devam etmek zorundadır. Zamanla Terry kendisi gibi alkol sorunu olan komşuları ve aile dostları Denny ile yakınlaşır. Terry ve bir zamanlar ünlü bir beyzbol yıldızı olan, şimdilerde bir radyoda dj’lik yapan Denny arasında romantik bir ilişki başlar. Terry’nin kızları, Denny’nin varlığına alışmaya çalışırlar.

 


20:00
Karadayı
ATV

Mahir ve Feride, cinayeti ortaya çıkaracak delile çok yaklaşmıştır. Büyük bir umutla kasayı açarlar ama ummadıkları bir sürpriz onları beklemektedir. Her şey çözülecek derken iyice çetrefilli bir hal alır. Mahir ve Feride, iz peşinde koşarken gittikçe daha da yakınlaşırlar. Bundan hiç hoşlanmayan Sinan da boş durmaz. Bir yandan düğün hazırlıklarına hız verirken, diğer taraftan Mahir’le görüşmesini engellemek için Adalet Komisyon’u öncesi Feride’yi zorlu bir kararla karşı karşıya bırakır. Necdet, Dalyan’ı ortadan kaldırmaya kararlıdır. Tek başına yapamayacağı için Yılan Berdan’la işbirliğine girer ancak Dalyan’a doğrultulan silahın kurşunları hedefi şaşırır. Avken avlayan Dalyan olur. Ne olursa olsun gerçeği ortaya çıkarmaya kararlı olan Feride, Mahir’in karşı çıkmasına aldırmadan Serra’yla kurduğu samimiyeti arttırır.

 


23:15
Kim Milyoner Olmak İster?
ATV

Kenan Işık'ın ilk konuğu yirmi üç yaşındaki üniversite öğrencisi Tuana Ekmekçioğlu... Tuana Hanım'ın hedefi, 15.000 TL kazanmak... Yarışmanın diğer konukları ise Furkan Ali Can Çelenlioğlu ve Yiğit Özdemir... Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan Işık’ın sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin farklı yerlerinden ya da farklı ülkelerden başvuru yapıp, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Yine moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki soruyu yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ayrıca iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorulara doğru yanıt verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki soru doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL...