Miley Cyrus'a yeni aşk!
04.11.2013 18:36

 

Geçtiğimiz aylarda nişanlısı Liam Hemsworth ile yollarını ayıran Miley Cyrus, yeni bir aşka yelken açtı.

 

Hollywoodlife'ın haberine göre, MTV Video Müzik Ödülleri törenindeki olay yaratan şovundan birkaç gün sonra nişanlısından ayrıldığı açıklanan Cyrus, mutluluğu punk rock topluluğu Good Charlotte'un gitarist ve vokalisti Benji Madden'da bulmuş görünüyor.

 

20 yaşındaki Cyrus ile Benji Madden'ın Cadılar Bayramı akşamı Hollywood'daki Bootsy Bellows gece kulübünde öpüşürken görüldüğü haberleri birkaç gündür magazin basınında yer alıyordu. İkilinin birarada fotoğrafları olmadığı için söylentiden öteye geçemeyen iddianın doğruluğu bugün fotoğrafların ortaya çıkmasıyla gözler önüne serildi. 

 

34 yaşındaki Benji Madden ile Miley Cyrus'un gece kulübündeki samimi anlardan sonra kulüpten beraber ayrıldıklarını gözleyenler olurken, o sırada otomobilde görüntülenen ikili rahatsız olarak yüzlerini kapattı.

 

Cadılar Bayramı partisine Lil Kim'in 1999 yılındaki MTV Video Müzik Ödülleri törenindeki olay yaratan kıyafetiyle katılan Miley Cyrus'un birlikte müzikten söz ettikleri için Benji Madden ile olan bu beraberliğinden çok hoşnut olduğu belirtildi.