Aşk yeniden mi başlıyor?
04.11.2013 19:27

 

Alacakaranlık-Twilight serisinin iki ünlü yıldızı Robert Pattinson ve Kristen Stewart, aylar sonra Pattinson'ın yeni kiraladığı evde biraraya gelince dedikodular yeniden alevlendi.

 

Eonline'ın özel haberine göre, Kristen Stewart'ın, rol aldığı Pamuk Prenses ve Avcı filminin evli yönetmeniyle ilişkisi yüzünden ayrılan, daha sonra barışmalarına rağmen ilişkilerini yürütemeyen Stewart-Pattinson çifti, evlerini ayırmıştı. Uzun süredir görüşmeyen çift, Pattinson'ın yeni kiraladığı Beverly Hills'teki evde gözlerden uzak şekilde biraraya geldi. 

 

Eve pikabıyla gelen Kristen Stewart, ev sahibi Robert Pattinson'ın gümüş rengi cipini takip ederken paparazzileri fark edince orta parmağını kaldırarak küfretti. 

 

 

                                 

 

Evde birkaç saat birarada bulunan eski çift, Mayıs ayında yollarını ayırmıştı. Pattinson'ın evden eşyalarını taşımasının ardından Stewart'ın çok üzüntülü olduğu ve kötü günler geçirdiği belirtilirken, Robert Pattinson, ünlü aktör Sean Penn'in kızı Dylan Penn ile birlikte olmaya başlamıştı. Penn ile de ayrılan Pattinson'ın yakın bir arkadaşı, ''Rob artık tek başına. Ne Kristen ile ne de bir başkasıyla ilişki yaşamak istemiyor. Hayatın tadını çıkarıyor. Ben bütün kalbimle inanıyorum ki Kristen ile bir araya gelmeyecek. Her zaman hayatta herşey olabilir ama bu olayda ben bundan kuşkuluyum'' dedi. 

 

 

                                         

 

 

 

İkilinin film çalışmaları ise tüm hızıyla sürüyor. Kristen Stewart, Guantanmo kampında yaşananları konu alan Camp X-Ray filminin çekimlerini sürdürüyor. 

 

Robert Pattinson ise David Cronenberg'in yönettiği Maps to the Stars filminde rol alıyor.