47 samuraydan nefes kesen dövüş sahneleri!
04.11.2013 22:43

 

Keanu Reeves'in üç boyutlu aksiyon-macera filmi olan 47 Ronin, nefes kesen dövüş sahneleri ile geliyor. Filmden yeni fragman seyirciyle buluştu.

 

Reeves'in başrolünü üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Carl Rinsch oturuyor. 47 Ronin’in yapımcılığını ise Scott Stuber (Ted, Kimlik Hırsızı), Pamela Abdy (Kimlik Hırsızı) ve Eric McLeod (Mr. & Mrs. Smith, Austin Powers) üstleniyor. Film, 27 Aralık 2013 tarihinde vizyona girecek. Bu sürükleyici filmin konusu ise şöyle:

 

Tehlikeli bir savaş lordu ustalarını öldürüp kendilerini sürgün edince, artık liderleri olmayan 47 samurai intikamlarını almak ve kaybettikleri onurları yeniden kurtarmak için yemin ederler. Evlerinden sürgün edilmiş ve ülkenin dört bir yanına dağılmış Roninler, vahşi dünyanın mitsel yaratıklarıyla, şekil değiştiren büyücülerle ve olağanüstü tehlikelere karşı savaşırken bir zamanlar aralarına kabul etmedikleri melez Kai’nin yardımına ihtiyaç dıyarlar. Bu sürgün edilmiş ve dışlanmış kişi, en güçlü silahları haline gelerek sayıları az kalmış asilere ölümsüzlüğe ulaşmaları için ilham veren kahramana dönüşecektir. 

 

 

 

 

Yönetmen: Carl Rinsch

 

Senaryo: Chris Morgan, Hossein Amini

 

Hikaye: Chris Morgan & Walter Hamada

 

Yapımcı: Scott Stuber, Pamela Abdy, Eric McLeod

 

Oyuncular: Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Kou Shibasaki, Tadanobu Asano ve Rinko Kikuchi