Her şeyin tadını almak istiyorum
05.11.2013 16:38

Dünya Güzellik Yarışması'na (2013 MISS UNIVERSE ) katılmak üzere dünyanın dört bir tarafından güzel kızlar Moskova'da toplandı. Türkiye'yi ise Almanya doğumlu Berrin Keklikler temsil edecek. Dünya güzelleriyle yarışan Berrin Keklikler, yarı final sonrası ilk 16 içine girerek 9 Kasım'da yapılacak final de podyumda olmayı hedefliyor.

 

Moskova'da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Keklikler, beklentilerinin çok yüksek olduğunu belirterek, duygularını, hedeflerini, gelecek ile ilgili planlarını tüm açıklığıyla anlattı. Sesinin Christina Aguilera'ya benzetildiğini ve yarışmadan sonra stüdyoya girmeyi düşündüğünü söyleyen Keklikler, “Şarkı söylemeyi seviyorum, oyunculuğun da mankenliğinde tadını almak istiyorum. Her türlü şarkı söylüyorum. Miss Universe'den sonra stüdyoya girmeyi düşünüyorum. Podyum mu sahne mi? Bakacağım. Her şeyin tadını alacağım ama gönlümden şarkı söylemek geçiyor" dedi.

 

EN BÜYÜK GÜZELLİK GÜLÜMSEMEKTİR

 

Günümüz dünyasında güzelliği de yorumlayan Berrin Keklikler, “güzellik ağır bir yük getiriyor mu?” sorusunu ise şöyle cevapladı:

“Bence en büyük güzellik gülümsemektir, kendin olmaktır. Her insanın güzelliği var, bu güzellik ise farklı şekillerde geliyor. Biz tabii ki çok mutluyuz burada olmaktan ama işin en önemlisi güzelliğin iyilik anlamını taşımasını, kalpten gelmesi gerektiğini de göstermek. Her zaman kendiniz olun, umudunuzu kaybetmeyin. Hep gülümseyin.

Her insanın kendi yolunda ayrı bir güzelliği olduğunu düşünüyorum. O yüzden güzelliğini nasıl taşıyacağın senin elinde. Güzelliğin ağır olduğunu, yük olduğunu düşünmüyorum. Çünkü güzel bir şey."