Terk eden nişanlısına aşk mektubu yazdı!
05.11.2013 20:35

 

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus, kendisini terk eden nişanlısı Liam Hemsworth'e aşk mektubu yazarak ilişkilerine bir şans daha vermesini istedi.

 

Hollywoodlife'ın haberine göre, 20 yaşındaki Miley Cyrus, MTV Video Müzik Ödülleri törenindeki olay yaratan şovunun hemen ardından ayrılmak istediğini açıklayan eski nişanlısını bir türlü unutamıyor. 4 yıllık beraberlikten sonra 1.5 yıldır nişanlı olduğu aktör Hemsworth'e bir aşk mektubu yazan Miley Cyrus'un kendisinin yarattığı skandallardan rahatsız olarak ayrılan genç oyuncudan özür dilediği belirtildi. 

 


Liam Hemsworth'ün Miley'nin davranışlarından özellikle son dönemde çok büyük rahatsızlık duyduğunun bir sır olmadığını dile getiren çifte yakın bir kaynak, şunları söyledi:

 

''Miley, 2 aydır onun yokluğunu yakından hissetti ve yazdığı mektupta duygularını anlattı. Ondan ilişkilerine bir şans daha vermesini istedi. Önce bunun için bir şarkı yazmak istedi. Ancak sonra duygularını anlatabileceği bir mektubun daha uygun olacağını düşündü. Miley, Liam'a onu kendisinden uzaklaştırdığı ve çılgınca hareketler yaptığı için çok üzgün olduğunu itiraf etti. Ayrıca onu ne kadar derinden sevdiğini iletip buluşmak istedi. Bunun da ilişkilerini yeniden başlatabileceğine inanıyordu. Onu görüp yaşadıklarıyla ilgili konuşmak istiyordu.''

 

Buna karşılık Liam Hemsworth'ün yeni sevgilisi Eiza Gonzalez ile birlikte yaşamaya başladığı için mektubu okumak istemediği, ayrıca Miley Cyrus'un Cadılar Bayramı akşamı 34 yaşındaki gitarist Benji Madden ile birlikte olmaya başlamasının da son şansı da ortadan kaldırdığı ifade edildi.