''Tek gecelik kız değilim''
05.11.2013 21:07

 

Ünlü şarkıcı Selena Gomez, yaşamının bu devresinde önemli kararlar aldığını belirterek, özel yaşamında gecelik ilişkileri tercih etmediğini söyledi.

 

Gomez, Teen Vogue dergisine verdiği röportajda 21 yaşında olduğunu ve bu dönemde hayatının dönüm noktasına geldiğini söyledi. Eski erkek arkadaşı Justin Bieber geçtiğimiz günlerde Brezilya'da bir genelevde yakalanırken, Selena Gomez ise istikametini ciddi ilişkilere çevirmiş gibi görünüyor. Bieber ile bir dargın bir barışık ilişkisine bu sene kesin olarak nokta koyan Gomez, ''Aslında içinizden serserice bir duygu ayaklanıp 'boşver gitsin, her istediğimi yaparım' diyor. Ama ben bunu denedim ve bu tür bir kız olmadığını anladım. Ben insanların anne ve babalarıyla tanıştırmak için eve davet edebileceği bir kızım, tek gecelik kız değilim'' dedi. 

 

Yakın arkadaşı Taylor Swift ile çok ortak yönleri olduğunu dile getiren Gomez, ''Ama Taylor ile aramızdaki fark da şu, o 16 yaşındayken kendine güveni 25 yaşındaki biri kadardı. Aslında diyebilirim ki belki de 80 yaşında gibi... Ben onun gibi değilim. 18-19 yaşına kadar pek dışarı çıkmadım. Hala genelde evdeyim. Yolumu da değiştirmedim'' diye konuştu. 

 

Aşk acısını yoğun olarak herkesin çektiğini de dile getiren genç şarkıcı, ''Aşık olursunuz ve sizi tamamen yakar kavurur. Aşk bittiğinizde de içinizden bir parça muhakkak kırılır'' sözleriyle bunu aktardı.